Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pirmo reizi notiks Pašbode

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Joprojām nenotiek publiski pasākumi, bet vēlme izskatīties skaisti, iepirkties ērti, nav zudusi, tādēļ entuziasti meklē jaunus veidus, kā organizēt apģērbu apriti videi un cilvēkiem draudzīgā veidā. Viens no tiem ir Pašbode, kas turpina Modes bodes un Brīvbodes tradīcijas Alūksnē. Tāda pirmo reizi gaidāma trešdien, 2. jūnijā, Alūksnes novada Sabiedrības centrā, Dārza ielā 8a.

“Modes bode šoreiz nodēvēta par pašbodi, jo iecerēta kā pašapkalpošanās. Dalībnieku atnesto kvalitatīvo apģērbu un aksesuārus izvietosim pašapkalpošanās stendos, un interesenti tos varēs iegādāties. Paši aplūkos, pielaikos, samaksās pēc modes lietai pievienotā cenrāža, liekot naudu šim nolūkam paredzētajā krājkasītē. Pārdevēja klātbūtne nav paredzēta,” stāsta viena no Pašbodes organizatorēm Līga Kandele. Pašlaik jau atnestas vairākas kleitas, un tas ir tikai sākums.

Viņa uzsver, ka īpaši piemērota Pašbode ir cilvēkiem, kas vēlas distancēties veselības saglabāšanas nolūkā. Arī tiem, kas vēlas neietekmēties no citu ieteikuma, vērtējuma, iepērkoties vieni paši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tas ir savstarpēji izdevīgs pasākums. Vieni vēlas par simboliskām cenām izpārdot kvalitatīvas lietas, kas pašam vairs neder, citi tādas labprāt iegādājas, lieki netērējoties. Tā mēs varam sniegt savu ieguldījumu resursu taupīšanā, arvien nepērkot jaunas lietas,” skaidro L. Kandele. Daļu no Pašbodes ienākumiem plānots novirzīt labdarībai.

Pašbode notiks sadarbībā ar Alūksnes Novada nevalstisko organizāciju centru, tā iekļāvusies arī “Pop-up” kustībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.