Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pastkastīšu apgleznošanas akcija noslēgusies

Agate Mūrniece, Alūksnes novads
Pastkastīte “Lauku idille”

Noslēgusies “Bilžu biroja” rīkotā mūzikas un mākslas festivāla “Bildes” 35 gadu jubilejai veltītā akcija “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijai atsaucās arī Alūksnes novada iedzīvotāji – Agate Mūrniece par savu darbu saņem balvu kā viena no interesantāko darbu autorēm. “No sirds priecājos par katra akcijas dalībnieka veikumu, mākslinieciskojot pastkastītes.

Jānis un Vizma Supes, Alūksnes novads
Pastkastīte “Pilna adrese”
“1980-tajos gados ražotās pastkastītes noformējums – Jāņa izdomāts, Vizmas izpildījums. Gaidām pastnieku!”
Inese Vītola, Alūksnes novads

Katra šāda pastkastīte ir vienīgā – izlolota, izsapņota, mīļākajās krāsās ietērpta. Katrs no tiem ir oriģināldarbs. Saņēmām daudz sirsnīgu, skaistu un pat profesionālu darbu. Galvenais, ka tas viss veikts ar mīlestību – par to liels paldies,” saka akcijas organizatore, “Bilžu biroja” pārstāve Tija Auziņa un atklāj – darbu tapšanā izmantotas dažādas tehnikas: gleznošana, dekupāža, tamborēšana, kolāžu veidošana, pat kokgrebšana un kalšana.

Arī tēmas bijušas dažādas – sākot ar melnbaltiem ģeometriskiem un abstraktiem tēlojumiem līdz pat krāsainiem dzīvās dabas un ainavu attēliem. Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Signe Pujāte šo akciju nodēvējusi par brīnišķīgu ceļojumu pa Latviju, iepazīstot daudzus, visu paaudžu Latvijas ļaudis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijā iesūtītas 412 mākslinieciskotas pastkastīšu un 303 pastkastīšu maketu fotogrāfijas no 73 Latvijas pilsētām un novadiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.