Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nepieciešama atskaņotāju iegāde, lai varētu klausīties audiogrāmatas

Foto: Alūksnes pilsētas bibliotēkas Facebook.com lapa

Grāmatas saturu iztēlē var uzburt ne tikai to lasot, bet arī klausoties. Audiogrāmatas kļūst arvien populārākas, ļaujot „lasīt” tās gan braucot automašīnā, gan ejot, skrienot un pat slēpojot. “Daudziem mūsu līdzcilvēkiem tieši klausīšanās ir vienīgā iespēja, kā grāmatu “izlasīt”. Tie ir cilvēki ar redzes, uztveres vai fiziskiem traucējumiem, kuriem grāmatu papīra formātā rokās noturēt ir grūti,” vēsta Alūksnes pilsētas bibliotēka savā Facebook.com lapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes pilsētas bibliotēka, sadarbojoties ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku, kur krājumos pieejams plašs audiogrāmatu klāsts, sniedz iespēju lasītājiem, kuriem nepieciešama pielāgota literatūra audio formātā, saņemt to sev tuvākajā novada bibliotēkā vai ar sociālā darbinieka, bibliotekāra, radinieka palīdzību piegādāt to mājās.

Nepieciešami portatīvie MP3 CD atkaņotāji
Tā kā Latvijas Neredzīgo bibliotēkas piedāvātās audiogrāmatas pārsvarā pieejamas MP3 formāta kompaktdiskos, ir liela nepieciešamība iegādāties portatīvos MP3 CD atskaņotājus, kas būtu ērti un vienkārši lietojami.
Diemžēl pieredze rāda, ka daudziem vecāka gadagājuma cilvēkiem ir vajadzība un vēlme klausīties audiogrāmatas, bet nav ierīces, uz kurām tās atskaņot. Tā kā Latvijas Neredzīgo bibliotēkas piedāvātās audiogrāmatas pārsvarā pieejamas MP3 formāta kompaktdiskos, ir liela nepieciešamība iegādāties portatīvos MP3 CD atskaņotājus, kas būtu ērti un vienkārši lietojami.

Alūksnē aicina
Alūksnes pilsētas bibliotēka aicina atbalstīt, ziedojot šo atskaņotāju iegādei, lai kopā varētu palīdzēt cilvēkiem ar redzes, uztveres vai fiziskiem traucējumiem ielūkoties grāmatu pasaulē.
Un… ja ir zināmas personas, kuram patīk grāmatas, bet nevar paši tās izlasīt, tad lūgums par to ziņot Alūksnes pilsētas bibliotēkai.

Rekvizīti ziedojumiem:
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Konts: LV96UNLA0050019750651
Mērķis: “Ziedojums atskaņotājiem audiogrāmatu lasīšanai”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.