Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Lūgums sniegt palīdzību dārza iekopšanā

Foto: pexels.com

Alūksnes un Apes novada fonds saņēmis saucienu pēc palīdzības no Apes novada Trapenes pagasta un arī portāls “Alūksniešiem.lv” aicina lasītājus sniegt palīdzīgu roku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes un Apes novada fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Kaupuža vēstī, ka kāds Trapenes pagasta iedzīvotājs lūdz iespēju atbalstīt ieceri uzlabot skaudros dzīves apstākļus, kādos ir nonācis.

“Šim kungam ir nedaudz pāri 50, dzīvo viens pats piemājas saimniecības ēkā, jo māju uzturēt un izremontēt nav iespējas. Ir atslēgta arī elektrība un ūdens. Šopavasar viņš ir nolēmis lūgt sabiedrības palīdzību, lai būtu iespēja iekopt mazdārziņu, iestādīt kādu ogu krūmu. Tomēr viss diemžēl apstājas pie pašreizējiem ienākumiem, līdzekļiem un dzīves apstākļiem. Vīrietim ir arī veselības problēmas, tomēr viņš ir godīgs, kā arī sadarbojas ar sociālo dienestu,” informē AANF pārstāve.

AANF aicina ziedot nepieciešamākās lietas vasaras dārza darbiem:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

lāpstu, dakšas, grābekli, kapli, ķerru, lejkannu, gumijas zābakus (42. izmērs), kādu mucu lietus ūdens uzkrāšanai (ar ietilpību 200 l) un citas šim nolūkam noderīgas lietas.

Ja kādam ir iespēja dāvināt, kungs lūdz arī zāles pļāvēju, kas darbināms ar benzīnu. Varbūt kādai saimniecībai ir iespēja padalīties ar ogu krūmiem vai augļu kokiem. Piemēram, kādu ābeli, bumbieri, upeņu, jāņogu vai ērkšķogu krūmu.

“Ļoti priecātos, ja atsauktos kāds brīvprātīgais, kurš gribētu palīdzēt kādos darbos, kaut vienu dienu, iekopjot dārzu, jo kungam ir slima roka – viņš gaida operāciju,” aicina AANF pārstāve.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja kāds var palīdzēt, lūgums zvanīt 27809177 – Apes novada sociālā dienesta vadītājai Maijai Kārkliņai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.