Reklāma

Košu Sieviešu dienu alūksnietēm vēl Andrejs Rastorgujevs

“Kaut arī šie svētki vairāk populāri Austrumeiropā, man tie patīk. Reiz, pirms dažiem gadiem Krievijā notiekošajā pasaules kausā, kas iekrita 8. martā, katrai dalībniecei finišā pasniedza ziedus. Skaisti! Sievietēm patīk saņemt ziedus, un man ir prieks viņam šo prieku sagādāt,” tā par Starptautisko sieviešu dienu saka novadnieks biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš šobrīd atrodas Čehijā notiekošajā 2021. gada Pasaules čempionātā biatlonā.

8. marts viņam asociējas ar pavasari, kad sniegs vēl ir, bet tas jau kūst siltajos saules staros. Šādi laikapstākļi pašlaik ir arī pasaules kausa norises vietā, kur Andreju sazvanīju, gatavojoties startam.

Kaut arī pazīstamais sportists šajos svētkos visbiežāk nav kopā ar savām tuvākajām sievietēm, jo tad iekrīt kādi mači, viņš vienmēr 8. martā sūta ziedus mammai, māsai, vecmammām, krustmātei, draudzenei… Parasti apsveikumam alūksnietis izvēlas daudzkrāsainu tulpju pušķi, kas viņaprāt ir visskaistākās pavasara puķes.

“Lai alūksnietēm 8. marts ir tikpat košs un daudzkrāsains kā ziedi, ko viņām dāvā vīrieši!” vēl novadnieks Andrejs Rastorgujevs.

Vairāk varēs lasīt laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas.”

Foto: no personīgā albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt