Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kāds Alūksnei un Apei būs 2021. gads?

Lai arī šķiet, ka šis gads visā pasaulē un tostarp Latvijā nav bijis viegls, astroloģe Ilze Kaktiņa no Māriņkalna teic, ka mūsu zemē aizejošais gads nav bijis sliktākais. Pie mums slimības sekas nav tik graujošas kā citās valstīs. Diemžēl zvaigznes par postošo slimību jau vēstīja, tādēļ astroloģi viss notiekošais nepārsteidz. Kāds solās būt jaunais 2021. gads, vēta I. Kaktiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pirms ieskatāmies astroloģiskajā prognozē tieši Alūksnes un Apes novadiem, vispirms jāpaskatās, kāds būs gads Latvijai kopumā. Daudzas lietas jāskatās kontekstā, jo bieži vien kādi notikumi vai lēmumi ir tapuši valstiskā mērogā, bet “atskaņas” jūtam te, mazajos novados. Piemēram, valdība pieņem kādu jaunu likumu, par ko cilvēki varētu nosodīt vietējo varu, lai gan viņi pie tā nemaz nav vainīgi un tas nav viņu lēmums, jo pilda tikai valsts gribu,” sarunu iesāk astroloģe.

Laiks pēc 1. janvāra Latvijai nesolās būt slikts. “Valdībai lielākās raizes sagadās finansiālā situācija. Daudz rūpīgāk būs jāpārdomā naudas izlietojums – kā labāk sadalīt to, kas ir. Arī nākamgad cilvēki turpinās uzmanīgi sekot līdzi valdības darbiem. Gada sākumā būs emocionālā spriedze. Cilvēkus nomāks tas, ka nedrīkst iet ārā un jābūt mājās vien savējo lokā. Depresija būs gan vienkāršajai tautai, gan valdībai. Šī netradicionālā slimība visu aptur, un to rāda arī zvaigznes. Tā tas gan nebūs mūžīgi, bet vēl ir jāpaciešas. Tiem, kuriem ir kādi ietaupījumi, ieteiktu nesteigties naudu ieguldīt. Pataupīt un likt lietā tikai tad, kad situācija nostabilizēsies,” rosina I. Kaktiņa.

Vairāk lasi laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” 30.decembra numurā vai lasi laikrakstu elektroniski.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.