Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iedvesmojoši podkāsti un audiogrāmatas uzņēmējiem

Inovācijas un funkcijas, kas pieejamas jaunākajās bezvadu austiņās, mainījušas veidu, kā mēs patērējam saturu. Pateicoties aktīvās trokšņu slāpēšanas funkcijai, ar bezvadu austiņām audio saturu netraucēti var izbaudīt teju jebkurā vidē. Savukārt, ja nepieciešams dzirdēt apkārt notiekošo, apkārtējās vides skaņas līmeni iespējams pielāgot. Uzņēmēja Egija Gailuma sadarbībā ar Samsung ir apkopojusi iedvesmojošu podkāstu un audiogrāmatu izlasi, kuru iesaka noklausīties ikvienam uzņēmējam. Arī pašiem aizņemtākajiem, jo tagad saturu labā audio kvalitātē iespējams baudīt, apvienojot vairākas aktivitātes vienlaicīgi – apkārtējais troksnis vairs nav šķērslis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Manos rīta rituālos ietilpst grāmatas lasīšana, jogošana, gulēšana uz masāžas paklājiņa un podkāstu klausīšanās. Bez šīm aktivitātēm es vairs nespēju iedomāties savus rītus. Podkāstus klausos arī žāvējot matus, jo vēlos maksimāli efektīvi izmantot laiku no rīta. Īpaši novērtēju Galaxy Buds2 bezvadu austiņās pieejamo aktīvo trokšņu slāpēšanas funkciju, kas slāpē nevēlamos fona trokšņus. Mans skaļais matu fēns pārvēršas par klusu bitīti un arī šajā laikā varu netraucēti klausīties podkāstus,” uzsver Egija Gailuma, uzņēmēja, Forbes 30 zem 30 laureāte, Latvijas Mobilitātes Asociācijas valdes locekle.

Egija Gailuma

Egija Gailuma iesaka: iedvesmojoši podkāsti un audiogrāmatas uzņēmējiem

 • Impact Theory with Tom Bilyeu: Toms ir ļoti pieredzējis un veiksmīgs amerikāņu uzņēmējs, kurš izveidoja uzņēmumu Quest Nutrition un pēcāk to pārdeva par vienu miljardu ASV dolāru. Šobrīd Toms būvē savu nākamo impēriju – mediju kompāniju, ko vēlas padarīt par nākamo Disney. Uz savu podkāstu viņš aicina dažādu jomu pārstāvjus – biznesa, medicīnas, sporta aprindu personības, kā arī kara veterānus. Dalās ar ļoti vērtīgu informāciju un padomiem par domāšanu un tās veidiem – kā to mainīt un kas ir nepieciešams, lai sasniegtu visaugstākās virsotnes. Ļoti praktiski padomi, ko ikviens vari uzreiz likt lietā un praktizēt.

Links: https://spoti.fi/3AxO8eO

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 • The Diary Of A CEO with Steven Bartlett: Stīvens ir dzimis Dienvidāfrikā, bet uzaudzis Anglijā. Viņa bērnība bija diezgan bēdīga un nekas neliecināja, ka viņš kādreiz kļūs par ietekmīgu un turīgu uzņēmuma īpašnieku. Stīvens 21 gada vecumā nodibināja sociālo mediju kompāniju Social Chain un līdz 27 gadu vecumam to izveidoja par globālu biznesu, kura vidējie gada ieņēmumi bija 220 miljonu ASV dolāru. Viņa podkāsts četru gadu laikā ir kļuvis par vienu no top podkāstiem Eiropā un šogad vien viņam ienesīs papildu 1,2 miljonus ASV dolāru. Viņš ir izteikts jaunās paaudzes uzņēmējs, tāpēc jo īpaši aizraujoši ir klausīties, kā viņš runā ar saviem viesiem un kādus jautājumus uzdod.

Links: https://spoti.fi/3u0kEni

 • Kwik Brain with Jim Kwik: Džims agrā jaunībā guva smagu galvas traumu, līdz ar to viņam ļoti grūti gāja mācībās un bija problēmas ar uzmanības noturēšanu. Viņš vairākus gadus pētīja, kā strādā cilvēku smadzenes un iemācījās mācīties. Apgūstot šo prasmi viņš saprata, ka mums neviens to nemāca skolā, tādēļ par savu misiju uzskata palīdzēt cilvēkiem mācīties. Džims ir iecienīts Holivudas aktieru vidū, jo kā smadzeņu treneris palīdz apgūt metodes, lai aktieri spētu labāk atcerēties garos tekstus, kas jāiemācās no galvas. Viņa podkāsti ir īsi, tos var ātri noklausīties un uzreiz iespējams pielietot kādu no ieteikumiem vai tehnikām.

Links: https://spoti.fi/3EG9mJH

 • Mindset: The New Psychology of Success, Carol Dweck (audiogrāmata): manuprāt, šai grāmatai jābūt jebkura cilvēka obligātās literatūras sarakstā. Tā atklāj, kā mēs domājam, kādas ir sekas katrai rīcībai un kā ir iespējams mainīt savu dzīvi, “sakārtojot” galvu. Te pat nav daudz, ko komentēt, jo iesaku to izlasīt vai noklausīties audio versijā visiem. Arī vadošie amerikāņu uzņēmēji ir lasījuši un iesaka šo grāmatu, piemēram, Bils Geitss.

Links: https://amzn.to/3kuLEs1

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 • Never Split the Difference: Negotiating As If Your Life Depended On It, Chris Voss (audiogrāmata): Kriss ir bijušais ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FBI) ķīlnieku krīžu sarunu vedējs, kurš savā grāmatā stāsta par pieredzi, ko guvis darbā. Viņš apgāž daudzas līdz šim izslavinātas pārrunu vešanas metodes un ar piemēriem no dzīves, kas reizēm balansējuši uz dzīvības un nāves robežas, pierādījis, ka vienmēr no otras puses nevajag saņemt atbildi “Jā”. Reizēm ir labāk, ja otra puse pasaka “Nē”.

Links: https://amzn.to/3hVSyVD

 • Confessions of an Advertising Man, David Ogilvy (audiogrāmata): šī grāmata ir iznākusi salīdzinoši sen, bet izcili izskaidro mārketinga pamatus, kuri joprojām palikuši nemainīgi. Deivids izveidoja vienu no pasaules slavenākajām reklāmas un marketinga aģentūrām Ogilvy, kura veiksmīgi strādā vēl šodien. Noteikti iesaku izlasīt šo grāmatu, lai izprastu reklāmas būtību un kā tā strādā.

Links: https://amzn.to/3hVHYO2

Klausoties podkāstus un audiogrāmatas ar jaunākās paaudzes bezvadu austiņām, tiks nodrošināta ne tikai labi sabalansēta skaņas kvalitāte, bet arī:

 • pateicoties aktīvajai trokšņu slāpēšanas funkcijai, nevēlamās fona skaņas tiks bloķētas un fona troksni iespējams samazināt līdz 98 %;
 • situācijās, kad svarīgi ir dzirdēt apkārt notiekošo, apkārtējās vides skaņas līmeni var pielāgot. Austiņas nebūs jāņem ārā no ausīm un audio varēs klausīties dzirdot to, kas notiek apkārt;
 • austiņu izliektā forma ļaus tām pielāgoties auss formai un paliks ausīs pat visaktīvāko darbību laikā. Papildu ērtībai pieejami trīs dažādi silikona uzgaļi, kas nodrošinās pilnīgu komfortu;
 • ilgs akumulatora kalpošanas laiks – atskaņošanas laiks ar ieslēgtu aktīvās trokšņu slāpēšanas funkciju (ANC) – līdz 5 stundām, bet kopējais atskaņošanas laiks ar papildu jaudas rezervi no uzlādes futrāļa – līdz 20 stundām, ja ieslēgta ANC funkcija, bet 29 stundām, ja izslēgta;
 • ātrā uzlāde – ar piecu minūšu uzlādi iespējams iegūt atskaņošanas jaudu 60 minūtēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.