Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Godina “Mans pastnieks 2020″Alūksnes novada Pededzes pasta nodaļas operatori – Rutu Bogdanovu

Ruta Bogdanova/ foto: no aluksniesiem.lv arhīva

Konkursa Mans pastnieks 2020 uzvarētāju sveikšana vīrusa ietekmē arī šogad noris atšķirīgi, taču joprojām svinīgā un pacilātā gaisotnē. Ceturtdien, 2021.gada 8.jūlijā, Latvijas Pasta valde apbalvos Latvijas Pasta labākos pasta darbiniekus Vidzemē, par kuriem klienti, vērtējot pasta pakalpojumu saņemšanu 2020.gadā, snieguši visvairāk pozitīvu atsauksmju, vēstī Latvijas Pasts pārstāve Vineta Danielsone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tradicionālais konkurss Mans pastnieks ir vienīgais ārējais vērtējums Latvijas Pasta darbiniekiem, kuru nosaka uzņēmuma klienti, balsojot ar anketu starpniecību un izceļot darbinieku profesionālās spējas, kā arī pasakot paldies par teicamo darbu. Par labākajām pasta darbiniecēm Vidzemes reģionā klienti atzinuši nodaļas operatori Rutu Bogdanovu no Alūksnes novada Pededzes pasta nodaļas un pastnieci Māru Krišjāni no Smiltenes pasta nodaļas.

Latvijas Pasts jau desmito reizi aicināja iedzīvotājus novērtēt katra reģiona labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru – kopumā kādai no nominācijām konkursā tika izvirzīti 946 Latvijas Pasta pastnieki vai pasta operatori, par kuriem kopumā tika saņemtas 11 375 iedzīvotāju anketas.

Paldies mūsu uzņēmuma pastniekiem, pasta nodaļu operatoriem un visiem darbiniekiem, bez kuru ieguldījuma Latvijas Pasts nevarētu pastāvēt!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.