Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atbalstīsim vietējo skaistumkaralieni!

Starptautiskajā skaistumkonkursā “Miss & Mrs. Top Of The World Clasic 2020”, kam kvalificējušās dāmas, kuras sasniegušas 47 gadu vecumu, gods pārstāvēt Baltijas valstis ticis Lielbritānijā dzīvojošajai alūksnietei Jeļenai Dimantei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iespēja atbalstīt alūksnieti, kas startē starptautiskā skaistumkonkursā

Ar Jeļenu iepazīstinājām jau aizvadītā gada decembra laikrakstā, stāstot, kā viņa gatavojas konkursam, savukārt tagad katram alūksnietim ir iespēja atbalstīt alūksnieti ar interneta balsojumu.

Kā balsot?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Internacionālais konkursa ”Miss & Mrs. Top Of The World Clasic 2020” gaita sākās pērn decembrī un noslēgsies 27. februārī. Konkursā par titulu cīnās 10 sievietes no dažādām pasaules valstīm.

“Pašlaik rit skatītāju balsošanas kārta, kas noslēgsies trešdien, 24. februārī, un šajā balsojumā katra no mums cer uz skatītāju atbalstu. Konkursa žūrijai ir galavārds, bet atbalstītāju balsojumam arī būs liela nozīme uzvarētājas noteikšanā,” stāsta Jeļena Dimante

Iespēja nobalsot par savu favorīti ir onlainā, kur izvietotas finālistu fotogrāfijas un informācija angļu valodā. Katrs “patīk” finālistei dod 1 punktu, dalīšanās ar šo foto – piepluso 4 punktus. Pasākumam ir arī komerciāls raksturs, tādēļ balsot var arī ar viena eiro ziedojumu (ar Paypal starpniecību), kas finālistes izredzes papildina uzreiz ar 10 punktiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balsot var šeit: https://www.facebook.com/Mrs-Top-of-the-World-Classic-115490740299112/photos/pcb.241373337710851/241370697711115/

Finālu 27. februārī varēs skatīties tiešraidē

25. februārī tiešraidē, konkursa Facebook lapā https://www.facebook.com/Mrs-Top-of-the-World-Classic-115490740299112/ notiks visu dalībnieču talantu šovs, varēs vērot sagatavotos priekšnesumus. 26. februārī būs profila intervija, kurā katrai finālistei būs jāstāsta par sevi un jāatbild uz jautājumiem, kas arī notiks tiešraidē,

27. februārī pulksten 18.0 pēc Latvijas laika tepat skatāms arī fināls, kurā paziņos uzvarētāju un tiks sadalītas arī citas nominācijas.

Gatava piedzīvojumam

Jautāta, kā pašlaik jūtas un vai ir gatava finālnorisēm, J. Dimante atzīst, ka beidzot ir “pa īstam” satraukusies. “Jā, esmu satraukta, jo vēl jāizdomā – kā nodemonstrēt savu talantu, jo tas ir saistīts ar ezotēriku saistīts un nav fiziski parādāms. Būs mazliet jāpapūlas, lai izveidotu pārliecinošu videostāstu. Tā kā Lielbritānijā arī ir mājsēde, jāizdomā atbilstoša vieta tiešraides intervijas norisei, lai to netraucētu nekādi blakusapstākļi,” stāsta Jeļena.

Alūksniete ir gatava piedzīvojumam, par uzvaru daudz neprāto, kaut atzīst, ka tas būtu skaisti. “Kā jau tipiska latviete domāju, ak, ko nu es, nez vai varu uzvarēt, bet liekulīgi būtu teikt, ka nevēlos saņemt īpašo titulu,” saka J. Dimante. Jautāta, ko darīs uzvaras gadījumā, Jeļena atzīst, ka par to pāragri runāt, “laime mīlot klusumu.” [ngg src=”galleries” ids=”96″ display=”basic_slideshow”]

Lielbritānijā dzīvojošā alūksniete Ļena Dimante pārstāv Baltijas valstis starptautiskā skaistumkonkursā, pierādot, ka arī pēc 40 gadiem sievietes dzīve uzņem jaunus apgriezienus. Foto: no personīgā albuma

Ezotēriķe un onlaina medijs no tautas

J. Dimante (Peršina) jeb Ļena, kā viņu pazīst draugi, ir 47 gadus veca alūksniete, kura nu jau desmit gadus dzīvo Anglijā un nodarbojas ar ezotēriku. Izveidojusi arī savu interneta mājas lapu ”Room of Magic Moon”, kurā interesentiem skaidro ezotērikas, astroloģijas, numeroloģijas jautājumus. Jeļenai netīk, ka viņa tiek saukta par zīlnieci, jo viņas darbošanās “ir kaut kas pavisam cits, tā iedvesmo cilvēkus, izskaidro neizskaidrojamo un palīdz tam pozitīvi ietekmēt savu dzīvi.” Otrs Ļenas hobijs ir darbošanās bezpeļņas sabiedriskajā medijā “Tauta” vietnē “Facebook”, ko klausās latvieši visā pasaulē. “Tur runāju par sievišķīgām lietām, ezotēriku, organizējam labdarību, brīvdienās tiešsaistē arī gatavoju,” stāsta alūksniete.

Pierāda sievietes skaistumu visos vecumos

Jeļenas saikne ar Alūksni, kur viņa augusi un skolā gājusi, nav zudusi joprojām, jo šeit dzīvo vecāki un uz dzimto pilsētu viņai vienmēr prieks atbraukt.

“Tagad esmu trīs dēlu māte, vecākajam – 26, jaunākajam 11. Pašai 47 – esmu gana veca, taču nolēmu izbaudīt piedzīvojumu, startējot starptautiskā skaistumkonkursā, kas paredzēts tieši sievietēm brieduma gados,” stāsta dalībniece, piebilstot, ka šādi konkursi pašlaik atkal kļūst populāri, lai uzsvērtu, ka sieviete var būt skaista un talantīga visos dzīves posmos.

Jautāta, kā nolēmusi iesaistīties šādā piedzīvojumā, Jeļena attrauc – pati viņa nekad kam tādam nebūtu sadūšojusies. “Man tāpat kā citiem latviešiem piemīt iedzimtais kautrīgums,” atzīst alūksniete. Par konkursu viņa uzzinājusi no draudzenes, kas piedalās tā paša konkursa “Plus izmēru” kategorijā, un tapusi pierunāta. “Līdz šim par skaistumkonkursiem nekad nebiju interesējusies, bet atļāvos pierunāties, jo – dzīvojam taču vienreiz,” viņa teic.

Pietrūkst Alūksnes

Pandēmija Jeļenas dzīvi neietekmējot, viņa strādājot mājās, taču pavasaris bijis sarežģītāks. Vienīgais trūkums, ko viņa izjūt, ir ceļošana. “Pēdējo reizi Alūksnē biju pērn augustā, bet tagad nezinu, kad sanāks aizbraukt,” stāsta novadniece. Atgriezties Latvijā viņa vēlētos, bet tik tālu pagaidām neplānojot. “Cieša saikne ar Latviju, Alūksni, ir vienīgi vecākajam dēlam, jaunākajiem tā nozīmē tikai brīvdienu galamērķi,” stāsta alūksniete, un ar laikraksta starpniecību nodod sveicienus visiem draugiem, radiem un klasesbiedriem Alūksnē. “Neesmu dziedātāja vai veiksmīga sportiste, kas var nest dzimtās pilsētas vārdu pasaulē, bet pati vienmēr lepojos, ka esmu alūksniete,” tā skaistumkonkursa dalībniece.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.