Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aktieris Raimonds Celms – par sievietēm un Sieviešu dienu

Raimonds Celms atjaunotajā rokoperā
„KAUPĒN, MANS MĪĻAIS”/ foto: Publicitātes/ Mārtiņš Plūme

Novadnieks, jaunais un izskatīgais aktieris Raimonds Celms uzskata, ka Sieviešu diena ir vieni no svētkiem, kas katram vīrietim ik gadu noteikti jāatzīmē kalendārā. “Tāpat kā Jāņi, Ziemassvētki, Lieldienas, Kapusvētki, arī 8. marts ir vieni no nozīmīgākajiem svētkiem Latvijā. Bez šīs dienas kalendārais gads nav iedomājams,” saka R. Celms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tu regulāri sveic dāmas Sieviešu dienā ?

Esmu diezgan regulāri sveicis gan tuvākas, gan tālākas dāmas šajos svētkos. Skaidrs, ka dāmas vienmēr ir priecīgas par katru apsveikumu , un viņas to noteikti gaida. Jau no Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas laikiem vienmēr domāts, kā iepriecināt sievietes. Arī Kultūras akadēmijā mēs ar kursa biedriem katru gadu apsveicām meitenes un pārsteidzām. Tāpat arī tagad – teātrī, dāmas sveic vīriešus Lāčplēša dienā un mēs sveicam 8. martā ar veselu plejādi. Uzskatu ka šī diena ir papildu iespēja, kārtējo reizi, apliecināt dāmām mūsu neizmērojamo mīlestību un pateicību par mums veltītajām rūpēm visa mūža garumā,” par Sieviešu dienas nozīmību saka R. Celms.

8. marta pārsteigums Alūksnes un Apes novadu dāmām – video sveiciens no aktiera Raimonda Celma

– Vai ir kādi noteikti sveicieni, piemēram, tikai ziedi?
– Patiešām ir daudz dažādu variantu, kā apsveikt dāmas. Jāteic, ka nekad šī diena nepaiet garām sievietēm bez jaukiem un patīkamiem pārsteigumiem.

– Un kā ar stereotipu, ka sievietes jāatceras katru dienu, ne tikai 8. martā?
– Varu absolūti tikai piekrist. Protams, sievietes ir jāatceras un jānovērtē katru dienu.

– Varbūt 8. martā ir iespēja apsveikt arī citas sievietes?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Protams, šajā dienā es apsveicu arī citas dāmas, piemēram, kolēģes. Dažreiz pat uz ielas vai veikalā, nopērkot produktus, tu vari atvadīties ar sveicienu 8. martā. Vai vienkārši sveicienu.
Atceros kādu gadījumu ar Mārci Maņjakovu izrādes laikā… Iedomājieties – stāsts par 30. gadu Austriju, vispār nekāda sakara ar Latviju un 8. martu, un viņš pēkšņi – izrādes vidū – uz skatuves apstājas, pagriežas pret skatītājiem un apsveic visas dāmas 8. martā. Protams, viņš saņēma aplausus, un mēs turpinājām spēlēt izrādi. Tāpēc apsveikt vajag – vienmēr!

– Kādas ir mūsdienu latviešu sievietes?
– Es ļoti ceru, ka mūsdienu latviešu sieviete nav sākusi baidīties par pasaulē izplatīto viedokli, ka vīrieši kontrolē sieviešu un pasaules dzīvi ar savu toksisko maskulinitāti. Šis termins arvien vairāk izskan sabiedrībā. Un tomēr, man šķiet, ka latviešu sievietes ir ļoti drosmīgas.


– Un kā ar sievišķību?

Grūti spriest par visām kopumā. Bet es domāju, ka agri vai vēlu katra sieviete savā dzīvē saprot, ka nav vērts sisties pēc karjeras un bagātības. Saprotot, ka ir vērts atgriezties pie dabiskas, šarmantas sievišķības. Es redzu, ka tas notiek. Tas ir okey, ka kādai gribas vairāk rūpēties par materiālo stāvokli kādā attiecīgajā dzīves posmā, bet no sievišķības viņa nevar aizbēgt. Varbūt viņa var slēpties, maskēties, braukt ar moci, staigāt bikškostīmos, domāt, ka viņa nav skaista. Bet jebkurai sievietei ir savs šarms un sievišķība. Un viņa būs sievišķīga vīrieša acīs!

– Kādi būtu Tavi labie vārdi sievietēm?
– Lai katrai sievietei būtu vismaz viens cilvēks, kurš pasniedz ziedus ik gadu 8. martā. Un vispār, lai katra sieviete būtu iedvesmota un laimīga, gaidot tuvojošos pavasari!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviešdienas ieskaņās – 9. marta laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas” vari izlasīt iedvesmojošus un labus vārdus sievietēm!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.