Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicinot aktīvi atpūsties dabā, piedalies pavasara cilpošanas seriālā

Lai mudinātu cilvēkus uzturēties brīvā dabā un aktīvu atpūtu apvienot ar intelektuālām prāta spēlēm, nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI kopā ar Aktīvā tūrisma centra “EŽI” platformu www.cilpo.lv uzsākuši jautājumu un atbilžu spēli “Pavasara cilpošanas seriāls kopā ar ELVI”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Cilpošanas seriāls notiek visu aprīli, četrās aprīļa ceturtdienās piedāvājot atjautības uzdevumu spēli, ar ko papildināt jebkuru pastaigu maršrutu visā Latvijā. Uzdevumus cilpotāji varēs saņemt savā viedierīcē.

Atrasties var jebkur

Pārstāvji vēsta, ka “Pavasara cilpošanas seriāls kopā ar ELVI” ir jautājumu un atbilžu spēle, kas atpūtu brīvā dabā ļauj papildināt ar atraktīviem, tematiskiem uzdevumiem visai ģimenei, turklāt šī spēle nav piesaistīta konkrētiem ģeogrāfiskiem objektiem, to var spēlēt gan apmeklējot dažādus apskates objektus, gan savā pagalmā vai ikdienas pastaigas laikā. Lai piedalītos “Pavasara cilpošanas seriālā kopā ar ELVI”, tālrunī vai planšetē ir jāielādē aplikācija “Loquiz”, aplikācijā jāievada komandas nosaukums un spēles kods, un kustoties ik pēc noteiktas distances ekrānā parādīsies dažādi tematiski jautājumi, kas veidos uzdevumu cilpas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl var paspēt – 15. un 22. aprīlī

Katra spēle ir tematiski pielāgota kādai pavasara norisei. 1. aprīlī spēle tika pielāgota Lieldienu tēmai, 8.aprīlī – sērija “Cilpojam vizbulītēs”, 15.aprīlī “Cilpojam ar putniem” un 22.aprīlī “Cilpojam pa Latviju”. Lai spēle būtu azartiskāka, tās laikā krājas punkti. Spēles noslēgumā cilpotāji varēs noskaidrot savu cilpotāju cilti un veiksmīgākie cilpotāji katru nedēļu saņem dāvanas. Aizrautīgākie dalībnieki, kas piedalīsies visās četrās spēlēs, tiks arī pie dāvanām no aktīvā tūrisma centra “EŽI” un Elvi. Spēles kodu var iegādāties vietnē www.cilpo.lv vai saņemt dāvanā, iepērkoties jebkurā veikalā ELVI vismaz par pieciem eiro.

Jebkura pastaiga kā piedzīvojums

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēs, “EŽI”, jau vairāk kā 20 gadus organizējam dažāda mēroga pasākumus un esam “pozitīvi atkarīgi” no tā. Jau pagājušajā pavasarī sapratām, ka jārada iespēja cilvēkiem doties dabā un baudīt pasākuma elementus. Bija vērojams, ka daudzi brauc uz labi zināmām vietām, un populārie tūrisma objekti ir diezgan noslogoti. Tas mūs mudināja radīt spēli, kas pārvērstu jebkuru pastaigu vai izbraucienu par piedzīvojumu. Cilpošana guva lielu popularitāti un ļāva cilvēkiem baudīt ceļošanas prieku, ievērojot aizliegumus pulcēties un satikties. Šajā pavasarī esam lepni par iespēju sadarboties ar Elvi un turpināt cilpošanas aktivitātes, piedāvājot to vēl plašākam interesentu lokam!” saka Aktīvā tūrisma centra EŽI valdes priekšsēdētājs Rolands Melbārdis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.