Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz semināru “Kopienas. Kāpēc un kā”

Vairāk nekā gadu ilgusī pandēmija ar dažādajiem ierobežojumiem, krasi atšķirīgajiem cilvēku viedokļiem,emocionālajiem izaicinājumiem un nemitīgajām pārmaiņām tik daudzās dzīves sfērās arvien rāda, cik milzīga nozīme ir veselīgām,stiprām, saliedētām, ilgtspējīgi domājošām kopienām.
Saliedēta kopiena mums dod iespēju sniegt un gūt emocionālu, fizisku, garīgu un materiālu atbalstu, kopā priecāties, bēdāties, izzināt pasauli un īstenot interesantus un ļoti nepieciešamus projektus. Kopienas veidošana var kļūt par apzināti vadītu procesu, kas ilgtermiņā ir neatsverams ieguldījums teritorijas attīstībā, vēsta biedrība “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” vadītāja Ilze Zvejniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpēc 26.maijā pulksten 14.00 ikviens interesents aicināts pievienoties tiešsaistes semināram “Kopienas. Kāpēc un kā”.
Semināru vadīs koučs, mācīšanās fasilitatore, pilsoniskās sabiedrības attīstības un neformālās mācīšanās projektu veidotāja biedrībā “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” un nodibinājumā “Alūksnes un Apes novada fonds” Ilze Zvejniece.


Seminārs notiks platformā Zoom 26.maijā no pulksten 14.00 līdz 17.00. Tā laikā dalībnieki tiks aicināti ne tikai klausīties, bet arī praktiski darboties. Pieteikšanās semināram atvērta līdz šā gada 23.maijam, aizpildot pieteikuma anketu: tiešsaistē https://ej.uz/KopienasKapecUnKa

Šis ir pirmais no 6 semināriem NVO un dažādu interešu grupu pārstāvjiem biedrības “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” projekta “Alūksnes NVO atbalsta centrs – efektīvai kopienu darbībai un sadarbības izaicinājumiem” laikā. 2.jūnijā gaidāms seminārs “Dažādu resursu pieejamība NVO darbībai” un 16.jūnijā – seminārs “Koučinga pieeja NVO darbā”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.