Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina skolas piedalīties “LVM Meža olimpiādē” un uzlīmju konkursā

Šī gada rudenī mācības telpās ir izaicinājumu pilnas, tāpēc AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina skolēnus mācīties svaigā gaisā – mežā, un piedalīties āra mācību spēļu ideju konkursā “LVM Meža olimpiāde” un uzlīmju dizainu konkursā “LVM Meža dienas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 18. decembrim 7. – 9. klases aicinātas LVM Meža olimpiādē radīt mācību spēļu idejas par mežu. Galvenā balva – apmaksāts autobuss skolas izvēlētai mācību ekskursijai 500 eiro vērtībā, iekļaujot kādu no mammadaba tūrisma objektiem! Balvu var izmantot līdz pat 2021. gada decembrim. Nolikums un papildu informācija Latvijas valsts mežu mājaslapā.

Uzlīmju konkurss

“LVM Meža dienas” uzlīmju dizaina konkursā var piedalīties ikviens interesents no 5 – 25 gadu vecumam! Savs uzlīmes dizains par šī gada tēmu – “Laižam mežā!” bērniem un jauniešiem jāiesniedz tāpat līdz 18. decembrim. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem ir jāizveido 8 x 8 centimetrus liels uzlīmes dizains par šī gada tēmu “Laižam mežā”, kas saistīta ar drošu un zaļu atpūtu mežā. Idejas saturam dalībnieki var smelties digitālajā ceļvedī “Laižam mežā”. Uzlīmes dizainā jāiekļauj arī AS “Latvijas valsts meži” logo. Darba formai nav nozīmes, to drīkst veikt gan digitālā, gan papīra formātā. Radošos darbus dalībniekiem jāiesniedz, sūtot tos līdz 2020. gada 18.decembrim uz e-pastu skola@lvm.lv ar norādi “Pieteikums uzlīmju konkursam”. Maksimālais sūtījuma lielums 9 MB.

Konkursa žūrija iesniegtos darbus vērtēs pēc sekojošiem kritērijiem: -darba atbilstība nolikumam un izvirzītajai šī gada tēmai,-darba izpildījuma kvalitāte,-darba oriģinalitāte un radošums.

Foto: Pexels.com/Attēlam ilustratīva nozīme

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.