Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Viss kas notiek, notiek uz labu!

Sadzīves ainiņa- Dāvana SAC „Alūksne’’ iemītniekiem no darbiniekiem senioru dienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Teksts un foto: Ieva Pētersone

Stāsts ir par to, kad cilvēks paliek viens un vienīgā iespēja atlikušo dzīves daļu pavadīt kādā no sociālās aprūpes centriem. Tādā situācijā ir arī kādas lauku mājas saimniece Hilda KURMĪTE. (Agra ANDERSONE) attēlā vidū, Ilma (kaimiņiene, kura apsolās pieskatīt māju( Lolita ZVIRGZDA attēlā aiz Agras) mazmeita (Ieva KRANCMANE- VASIĻJEVA) attēlā pa kreisi.

Režisore- Agra ANDERSONE

Skečš veidots pēc raksta autores stāsta motīviem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Muzikālais pavadījums- Ilze BRIEDIŅA.

Taču kā saka, viss kas notiek uz labu. Kamēr Hilda sazvana sociālās aprūpes centru un piesaka, lai pietur vietu, jo pēc divām dienām ar visu atļauto mantu daudzumu brauks projām. Liek maisos drēbes, atnāk ciemos kaimiņiene, iedzert kafiju, parunāt par dzīvi un ielikto sludinājumu, kurš nebūt nav precību avīzē un droši vien arī neviens neatsauksies. Tā ejot pretī nolemtībai, Ilma ierauga pa logu lepnu mašīnu. Tālākais, lai paliek intrigai, jo izrāde katram jāredz pašam. Tikai piebildīšu to, ka Hilda uz aprūpes centru neaizgāja… Kā jau sākumā minēju tā bija ilgi gatavota dāvana centra iemītniekiem senioru dienā. Tā nav pirmā reize, kad darbinieki paši sagatavo izrādi. Tad ir prieks pašiem par savu varēšanu un prieks, ka var iepriecināt iemītniekus.

Pēc atraktīvās izrādes izjustu novēlējumu iemītniekiem teica centra vadītāja Baiba MEISTERE. Savā uzrunā viņa uzsvēra, ka liels nopelns ir katra klienta līdzdalībai jebkurā pat mazākajā darbā. Paldies, teica ogu lasītājiem, kartupeļu mizotājiem. Pateicās par katra iemītnieka mūža darbu un to, ka labprāt piedalās pasākumos un ar savu klātbūtni iepriecina. Priecājās, ka ir izveidojies labs komandas darbs. Protams, ka šādos svētkos neiztikt bez kārumiem. Tos izdalīja centra darbinieki, ieskaitot vadītāju. Pēc tam sekoja dziesmas, rotaļas par godu rudenim un pagājušajai Miķeļdienai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ko lai vēl saka, pēc jauka pasākuma. Man tā bija satikšanās ar bijušajiem kolēģiem, iemītniekiem. Tas bija reizē arī pagodinājums, ka mani tur uzaicināja un pēc reiz uzrakstītā stāsta, kad vēl strādāju šajā aprūpes centrā, Agra izveidoja skeču. Biju saviļņota skatoties izrādi, staigājot pa  pagalmu,telpām. Laba gaisotne, ar zeltītu auru. Paldies, kolēģi par ieguldīto darbu, par to, ka esat. Paldies Baibai, arī darbiniekiem un iemītniekiem par uzaicinājumu atkal kādā no pasākumiem paciemoties. Paldies Ilzei par jauko dziedāšanu un visiem, kuri šajā paskumumā ņēma līdz dalību.

VISIEM, VISIEM JAUKU NEDĒĻAS NOGALI!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.