Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vietnē “3td.lv” bez maksas pieejamas 458 e-grāmatas latviešu valodā

Vietnē “www.3td.lv” bez maksas ir pieejamas 458 e-grāmatas latviešu valodā, “Alūksniešiem.lv” noskaidroja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmumā norādīja, ka valstī ir noteikti piesardzības pasākumi, paredzot, ka bibliotēkas lasītāji netiek apkalpoti klātienē, tomēr droša lasīšana iespējama e-vidē.

“Platforma “www.3td.lv”, kurā bez maksas ir pieejamas 458 e-grāmatas latviešu valodā, nodrošina, ka ikviens iedzīvotājs savā planšetē, viedtālrunī vai datorā var bez maksas lasīt e-grāmatas latviešu valodā,” norādīja “TietoEvry” pārstāvji.

Pakalpojums izveidots ilgstošas sadarbības rezultātā, kur liela loma bijusi Latvijas publiskajām bibliotēkām, turklāt tieši ar bibliotēku elektronisko katalogu datiem norisinās autorizācija vietnē www.3td.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pieprasījums pēc attālinātiem pakalpojumiem palielinās līdz ar paaugstinātu drošības pasākumu ieviešanu un atkārtotas ārkārtējās situācijas izsludināšanu Covid-19 ierobežošanai. Lasītāji novērtē, ka grāmatas lasāmas personīgajās ierīcēs 24 stundas diennaktī no jebkuras vietas, kur pieejams internets, legāls ar izdevēju un autoru interesēm juridiski saskaņots saturs,” lasītāju motivāciju novērojusi “TietoEvry” funkcionālā konsultante Aiga Grēniņa.

Vietne “www.3td.lv” ir resurss, ko informatīvās kampaņas “#Ēkultūra” ietvaros iesaka Kultūras ministrija – lai iedzīvotāji varētu arī klātienē, neapmeklējot kultūras iestādes, turpināt saņemt kvalitatīvus kultūras pakalpojumus.

Vietne “3td.lv” tika atvērta 2019.gada 6.janvārī ar ievietotām 114 latviešu autoru e-grāmatām, tomēr šā gada nogalē izvēlei pieejamo darbu skaits ir pieaudzis četras reizes. Turklāt līdzās oriģinālliteratūrai pieejami arī tulkojumi, tai skaitā pasaules dižpārdokļi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim gandrīz 12 000 reģistrēto lasītāju jau ir pāršķīruši gandrīz 25 miljonus elektronisko lappušu un e-grāmatas ņemtas lasīšanai 57 000 reižu. Visas “3td.lv” pieejamās grāmatas, negaidot rindā, vienlaicīgi var lasīt neierobežots skaits lietotāju.

Projektu īsteno Kultūras informācijas sistēmu centrs ciešā sadarbībā ar IKT uzņēmumu “TietoEvry in Latvia” un izdevniecībām “Zvaigzne ABC”, “Mansards”, “Prometejs”, “Latvijas Mediji” un Latvijas publiskajām bibliotēkām.

Foto: https://www.thefinancialexpress.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.