Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piektdienas pēcpusdienā Pierīgā jārēķinās ar palēninātu satiksmi

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Fenikss Fun/ attēlam ilustratīva nozīme

Piektdien, pirmssvētku dienā autobraucējiem kas dosies ārpus Rīgas ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi pēcpusdienā, darba dienas beigās. Lai izvairītos no sastrēgumiem “Latvijas valsts ceļi” (LVC), atgādina – rast iespēju Latvijas robežās plānot braucienus ārpus satiksmes “pīķa stundām”.

Tāpat LVC atgādina, ka, plānojot braucienus, jārēķinās, ka valsts ceļu tīklā norisinās remontdarbi un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi.

Patlaban lielākie satiksmes ierobežojumi remontdarbu dēļ ir Rēzeknes apvedceļa posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem, kur ceļā jāpavada līdz pat 45 minūtēm, tik pat daudz laika būs nepieciešams arī ceļā uz Kuldīgu pa reģionālo autoceļu Tukums-Kuldīga, bet apmēram 30 minūtes būs nepieciešamas, lai izbrauktu remontējamo posmu no Kūlu kapiem līdz Kuldīgas novada robežai uz autoceļa Kuldīga-Saldus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Remontdarbi notiek arī citos ceļu posmos. Uz Daugavpils šosejas pie Pļaviņām starp rotācijas apļiem satiksmi vienā posmā regulē luksofori un ātruma ierobežojums ir 50 un 70 kilometri stundā (km/h).

Uz Vidzemes šosejas Augšlīgatnē turpinās Līgatnes upes caurtekas remontdarbi. Satiksme tiek regulēta ar luksoforu. Noteikti ātruma ierobežojumi 30, 50 un 70 km/h un platuma ierobežojums 3,25 m. Posma šķērsošana prasa vismaz desmit minūtes.

Uz Daugavpils šosejas uz ceļa pārvada pār dzelzceļu netālu no Lūbastes satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar luksoforiem, vadstatņiem un ceļazīmēm. Noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Pie autoceļa Grebņeva-Rēzekne krustojuma ar Rēzeknes apvedceļu no rotācijas apļa līdz Rēzeknes pilsētas robežai satiksme tiek regulēta ar luksoforu, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h un paredzamais posma šķērsošanas laiks ir desmit minūtes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Valmieras šosejas posmā no Raganas līdz Valmierai ir atsākta ribjoslu izbūve. Darbu zonās noteikti ātruma ierobežojumi un sašaurināta brauktuve.

Remontdarbi un satiksmes ierobežojumi notiek arī uz reģionālajiem autoceļiem. Uz autoceļa Pļaviņas-Madona posmā no Pļaviņām līdz Aiviekstei četros posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem. Remontposma šķērsošana var prasīt 25 minūtes.

Uz autoceļa Iecava-Stelpe no Nīzeres līdz autoceļam Ķekava-Skaistkalne ātrums ierobežots līdz 70 un 50 km/h un paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir līdz desmit minūtēm. Autoceļa Daugavpils-Skrudaliena-Baltkrievijas robeža posmā no Daugavpils apvedceļa līdz Silenei satiksme tiek regulēta ar luksoforu un ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h. Remontposma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Autoceļa Kuldīga-Skrunda posmā no Ganību ielas Kuldīgā līdz Pelču pagriezienam satiksme divos posmos tiek regulēta ar luksoforiem. Ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h, savukārt platuma ierobežojums ir 3 m. Remontposma šķērsošana var prasīt 20 minūtes. Autoceļa Pūre-Auce-Grīvaiši posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele-Krimūnas-Zaļenieki noteikts ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h un remontposma šķērsošana var prasīt līdz 20 minūtēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.