Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Palielināts vakcinācijas dienu skaits Alūksnes vakcinācijas centrā

Foto: pixabay.com

Ņemot vērā iedzīvotāju interesi par vakcinēšanos pret Covid-19, ir palielināts vakcinācijas dienu skaits Alūksnes vakcinācijas centrā, kas atrodas Alūksnes Kultūras centra telpās Brūža ielā 7. Decembrī bez jau iepriekš izsludinātajiem diviem datumiem būs vēl trešā vakcinācijas diena, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Tajās visās varēs saņemt kā pirmo un otro vakcīnas devu, tā arī balstvakcīnu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakcinācija notiks šādos datumos:

18.12.2021. darba laiks 09.00 – 17.00 (Janssen, Pfizer, Moderna pirmā un otrā pote)*

21.12.2021. darba laiks 09.00 – 17.00 (Janssen, Pfizer, Moderna pirmā un otrā pote)*

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

30.12.2021. darba laiks 09.00 – 17.00 (Janssen, Pfizer, Moderna pirmā un otrā pote)*

*Pusdienu pārtraukums 13.00 – 13.30

Informējam, ka Alūksnes Kultūras centrā izvietotajā vakcinācijas centrā ir iespējams saņemt arī balstvakcīnu. Ja vēlaties saņemt balstvakcīnu, lūdzam līdzi ņemt potēšanas pasi (ja tajā tika izdarītas atzīmes par iepriekšējām vakcinācijas pret Covid-19 reizēm), vai arī talonu, ko, veicot pirmreizējo vakcināciju, izsniedza vakcinācijas centrā, vai vakcinācijas sertifikātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakcinācijai ir iespējams pierakstīties iepriekš, zvanot uz vienoto tālruni 8989, vai interneta vietnē www.manavakcina.lv, tāpat katrā no vakcinācijas dienām visas dienas garumā ir iespēja gaidīt rindā bez iepriekšēja pieraksta. Ierodoties uz vakcināciju, jāņem līdzi pase vai ID karte.

Pašvaldība aicina sekot līdzi atvērtajiem pieraksta datumiem un laikiem interneta vietnē www.manavakcina.lv kalendārā un aktuālajai informācijai par vakcinācijas procesu Alūksnes vakcinācijas centrā pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv un pašvaldības sociālo tīklu kontos!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.