Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Organizē dienu bez negadījumos bojā gājušiem un smagi ievainotiem

No 16.septembra līdz 22.septembrim Eiropas Savienības dalībvalstīs norisināsies, sadarbībā ar Eiropas Komisiju, organizētā kampaņa “ROADPOL Drošības dienas”. Iepriekšējos gados šī akcija bija zināma kā Eiropas diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas mērķis ir kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem. 

Lai sasniegtu minētās kampaņas mērķi, Valsts policija veiks pastiprinātus ceļu satiksmes uzraudzības pasākumus, tajos iesaistot satiksmes uzraudzības, patruļdienesta un iecirkņu inspektoru darbiniekus, tādā veidā nodrošinot iespējami lielāku policijas klātbūtni uz ceļiem.

Minētajā laikā tiks organizēti plānveida Valsts policijas pasākumi atbilstoši apstiprinātam konkrētā reģiona sabiedriskās kārtības un satiksmes drošības nodrošināšanas plānam sekojošos virzienos:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1.     Tiks pievērsta pastiprināta uzmanība mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku (gājēju, velosipēdu un mopēdu vadītāju) dalībai ceļu satiksmē.

2.     Pastiprināti kontrolēs drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanas nosacījumu ievērošanu.

3.     Veiks atļautā braukšanās ātruma kontroli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

4.  Veiks pārbaudes ar mērķi atklāt transportlīdzekļa vadītājus, kuri vada transportlīdzekli, būdami alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

Organizētajā pasākumā tiks iesaistīts maksimāli daudz Valsts policijas darbinieku, kas veiks satiksmes drošības kontroli Alūksnes un Apes novados. Jāpiebilst, ka ceļu satiksmes noteikumi jāievēro ikdienā neatkarīgi no kādām plānotajām Valsts policijas aktivitātēm.

2020.gada februārī Eiropas ceļu policijas tīkla nosaukums TISPOL tika nomainīts uz nosaukumu – ROADPOL.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.