Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Konstatēta saslimšana ar Covid-19 sociālās aprūpes centrā Alūksnē

Sociālās aprūpes centra “Alūksne” septiņiem klientiem un vienam darbiniekam konstatēta saslimšana ar Covid-19, “Alūksniešiem.lv” vēsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes vadītājs Arturs Upīts informē, ka visi saslimušie klienti ir izolēti atsevišķi. Viņus aprūpēs četri darbinieki, kam nebūs saskares ar pārējiem klientiem. Darbinieki būs nodrošināti ar individuālās aizsardzības līdzekļiem (vienreizējās lietošanas kombinezoniem, cimdiem, sejas aizsargmaskām, respiratoriem).

Aprūpes centra vadība ir sazinājusies ar Slimību profilakses un kontroles centru un veic tā noteiktos drošības pasākumus saslimstības tālākas izplatības novēršanai, telpas tiek pastiprināti dezinficētas. Saslimušo klientu ģimenes locekļi ir informēti.

Sociālās aprūpes centra klientiem un darbiniekiem testu uz Covid-19 veic reizi nedēļā. Abos pašvaldības sociālās aprūpes centros – gan Alūksnē, gan Mālupē jau kopš pandēmijas sākuma bija noteikta karantīna un apmeklētājiem tie tika slēgti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.