Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iznīcina skolu korus

Mēģinājums atcelt līdzmaksājumu par dalību skolas korī un mazpulkā, kas darbojas Alūksnes Bērnu un jauniešu centra paspārnē, un Ziemeru pamatskolas interešu izglītības programmās, septembra Alūksnes novada pašvaldības domes sēdē cieta fiasko. Domes iepriekš pieņemtais lēmums palika nemainīgs - jāmaksā dalības maksa 7 eiro mēnesī. Par brīvu katram bērnam ir tikai viens pulciņš, par katru nākamo ir jāmaksā. Realitāte – izvēlas piedalīties tikai vienā pulciņā. Alūksnes novada pašvaldības domes septembra sēdē lemjot par interešu izglītības programmām Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā un Ziemeru pamatskolā, deputāti Līga Langrate un Druvis Mucenieks bija iesnieguši savus priekšlikumus. Rosināja atcelt maksu ne vien par dalību korī un mazpulkā, bet arī Ziemeru pamatskolā īstenotajām interešu izglītības programmām. Priekšlikumi domes deputātu vairākuma atbalstu neguva.
Laikrakstā jau vēstījām, ka domes lēmums neatbrīvot no dalības maksas koru un mazpulku dalībniekus sabiedrībā raisījis neizpratni. Īpašs sašutums ir par koru maksu. Līdz jaunajam mācību gadam kori bija skolu pārvaldībā, tagad Alūksnes Bērnu un jauniešu centra (ABJC) interešu izglītības programma, līdz ar to par kori jāmaksā tāpat kā par jebkuru citu centra piedāvāto pulciņu. Laikraksta redakcijā esam saņēmuši vairākus satrauktus zvanus, un tieši pēc kāda lasītāja ierosinājuma portālā “Alūksniešiem.lv” izvietojām aptauju, vaicājot, vai par dalību korī būtu jāmaksā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.