Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iespēja pieteikties konkursam “Gada preču zīme 2020”

Lai izceltu Latvijas talantus un savu ieguldījumu intelektuālā īpašuma jomā, ikviens aicināts līdz 20.aprīlim pieteikties konkursam rūpnieciskā īpašuma aizsardzības jomā “Gada preču zīme 2020”. Vēsta Patentu valdes pārstāve Inguna Gruntiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gada preču zīme 2020” tiks pasniegta divās nominācijās – “Gada preču zīme – Latvijai” un “Gada preču zīme – pasaulei”. “Varētu teikt, ka preču zīme ir uzņēmuma seja, tā ir nozīmīgs mārketinga instruments un viens no būtiskākajiem elementiem atpazīstamības veicināšanā, turklāt preču zīme var kalpot arī kā kvalitātes zīme”, saka PV direktora pienākumu izpildītāja un Preču zīmju un dizainparaugu departamenta direktore Baiba Graube. Savukārt konkursa mērķis ir ne tikai izcelt labākās preču zīmes, bet arī ļaut lepoties ar saviem panākumiem, gūstot arvien lielāku atpazīstamību.”  Pasākumu rīko Patentu valde (PV) sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Dizaineru savienību (LDS). 

Lai piedalītos konkursā un pieteiktos vērtējumam nominācijā “Preču zīme Latvijai”, preču zīmei 2020. gadā jābūt reģistrētai nacionālajā procedūrā. Pieteikuma anketa: https://ej.uz/GPZ-Latvijai.  

Lai piedalītos konkursā un pieteiktos vērtējumam nominācijā “Preču zīme pasaulei”, preču zīmei 2020. gadā jābūt reģistrētai starptautiskajā procedūrā, vai kā Eiropas Savienības preču zīmei. Pieteikuma anketa: https://ej.uz/GPZ-pasaulei 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa otrajā kārtā uzvarētāji tiks noskaidroti, ņemot vērā sabiedrības balsojuma rezultātus un žūrijas komisijas vērtējumu attiecībā 50:50. Balsojums tiešsaistē tiks rīkots no 26.aprīļa, kas ir Pasaules intelektuālā īpašuma diena,  līdz 10.maijam.  Apbalvojumi tiks pasniegti 2021.gada 21.maijā.  

Šogad preču zīmju vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā 2020. gadā reģistrētās preču zīmes vērtē un izvirza konkursam PV, LTRK un LDS izveidota žūrija. Savukārt citiem interesentiem, kas ir 2020. gadā reģistrētas preču zīmes īpašnieki, līdz 20.aprīlim ir iespēja arī  pašiem aizpildīt anketu un pieteikties konkursā.  

Iepriekšējos gados apbalvojumu ir saņēmuši:  SIA “Zekants”, SIA “Labie koki”, Latvijas Nacionālā opera un balets, SIA “Manilla”, SIA “MILZU!”, Jelgavas novada pašvaldība,  SIA “Enogam” (“Gada preču zīme – Latvijai”), “AS PRINTFUL LATVIA”, Mārtiņš Barkāns (SIA ”Abavas dārzi ), SIA “Rāmkalni”, SIA “Marine Insurance Services”, SIA “Latvijas Piens”, SIA “Lattelecom”, AS “Spodrība” ( “Gada preču zīme – pasaulei”). 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.