Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Grantu programmā “(ie)dvesma” šogad jaunajiem uzņēmējiem būs pieejami 70 000 eiro

Foto: Unsplash
Attēlam ilustratīva nozīme

Grantu programmā “(ie)dvesma” šogad jaunajiem uzņēmējiem būs pieejami 70 000 eiro, “Alūksniešiem.lv” uzzināja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“SEB bankas” privātpersonu segmenta komunikācijas vadītāja Elīna Neimane informēja, ka 2020.gada 1.septembrī sāksies projektu pieņemšana grantu programmai “(ie)dvesma”, ko īsteno “SEB banka” kopā ar Jūrmalas pilsētu, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Siguldas un Stopiņu novadiem.

Programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Pierīgā. Finansējuma saņemšanai varēs pieteikties gan jau strādājoši uzņēmumi, gan vēl neīstenotu biznesa ideju autori.

Maksimālā naudas summa vienam grantam būs 10 000 eiro, un uz to varēs pretendēt gan privātpersonas, kas plāno sākt biznesu, gan arī jau esoši uzņēmumi, kas veic vai plāno veikt saimniecisko darbību kādā no sešām grantu programmā iesaistītajām pašvaldībām un dibināti pirms ne vairāk kā trim gadiem. Granta līdzekļus varēs izmantot saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektus grantu programmā “(ie)dvesma” pieņems līdz 30.septembrim. Saņemto pieteikumu atlase notiks trijās kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji.

Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 12.novembrī. Pirms projektu iesniegšanas katrā no pašvaldībām notiks arī informatīvi semināri, lai palīdzētu jaunajiem uzņēmējiem labāk sagatavoties dalībai grantu programmā.

Pēc aktīvu apmēra “SEB banka” ir otra lielākā banka Latvijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.