Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gardēžu tūrē aicina iepazīt Vidzemi

Attēli: Publicitātes

Gardēži, kuri uzsāk jaunu kampaņu Gardēžu tūre. Pasaules garšu atklājējs Mārtiņš Sirmais un vegānu dzīvesveida lietpratējs Edgars Sanders dodas uz Vidzemi un īpaši izstrādātos ceļojumu maršrutos aicina iepazīt restorānus, ražotnes, apskates objektus, dabas takas un visu, kas apliecina dzīves baudīšanu. Vienlaikus tā ir lieliska iespēja iepazīt pašmāju gardumu ražotājus, tādējādi veicinot arī kopējo Latvijas labklājības attīstību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gardēži ir atvērti jaunajam un neparastajam, stilīgajam un tradicionālajam, garšām, smaržām, skatiem, piedzīvojumiem un sajūtām – visam, kas palīdz gardu muti baudīt dzīvi! Tas ir vienīgais noteikums, kas jāievēro, dodoties Gardēžu tūrē, protams, līdzās epidemioloģiskai drošībai. Tā kā ceļošana ārpus Latvijas joprojām ir izaicinājumu pilna, aicinām ikvienu atklāt jaunas vietas un garšas tepat, Latvijā. Šis ir vēl viens solis arī sadarbībā ar pašmāju ražotājiem, jo, aicinot iepazīt katru Latvijas reģionu, vienlaikus varam atbalstīt vietējo uzņēmumu izaugsmi. Arī Vidzemes uzņēmumi ir gatavi uzņemt viesus, sarūpējot dažādus patīkamus pārsteigumus, ko varēs izmantot, apmeklējot tūres pieturas punktus,” aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Gardēžu tūres maršruti kā digitālas un taustāmas kartes ar Gardēžu ieteiktajiem pieturas punktiem un to aprakstiem pieejami Rimi interneta vietnē, sociālo tīklu kontos un mediju vidē, kā arī veikalos. Katrs ceļotājs pats var izvēlēties maršrutu mērot ar kājām, riteni vai auto.

Jaunlaiku latvieša galvaspilsēta – Cēsis

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tie laiki, kad visi ceļi veda uz Rīgu, ir pagājuši, un arvien biežāk rīdzinieki meklē patvērumu citās Latvijas vietās. Cēsis ir kļuvušas par vienu no iecienītākajām jaunās paaudzes tikšanās vietām ārpus Rīgas, kas piedāvā gan lieliskus restorānus un skaistus dabas skatus, gan stilīgas kultūras vietas un interesantus notikumus. Vegānu dzīvesveida lietpratējs Edgars Sanders iepazīstina ar vietām, kas noteikti jāapmeklē Cēsīs un tuvākajā apkaimē: restorāniem un viesu namiem, īpašam vietām dabas tuvumā, kamieļu parku, lielisku beziepakojuma veikalu un garda siera, maizes un alus darītavām.

Vidzemes sirds – Rīga, Straupe, Burtnieki, Mazsalaca

Pasaules garšu atklājējs Mārtiņš Sirmais šoreiz dodas ceļojumā tepat, pa Latviju, un aicina pievienoties maršrutā, kas atklāj nemainīgas vērtības dabisku, patiesu lietu cienītājiem. Viņš iesaka, ko pa ceļam apskatīt, kur meklēt vietējos lauksaimniekus, iepazīstina ar pavārdraugu, kurš gardi grilē uz autentiska turku grila, aicina laivot pa Salacu un, protams, vairākas reizes garšīgi paēst!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izpildot dažādus uzdevumus, ceļotājus gaida patīkami pārsteigumi, piemēram, dāvana Straupes pienotavā. Bet, uzrādot Mans Rimi karti, var saņemt atlaides “Rāmkalnos”, “Ahh-Meat” Valmierā, kas piedāvā nobaudīt krāsnī lēni pagatavotu jēra priekškāju ar turku zirņu humosu un tahini, Mākslas telpā MALA Cēsīs, Aktīvās atpūtas parkā “Karjers”, ZS “Kliģeni” svaigajiem produktiem, Zoo “Rakši” un ekskursijas apmeklējumam Raiskuma alus darītavā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.