Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Būvdarbi turpinās ap 80 valsts autoceļu posmos

Foto: Diena

Lai arī laikapstākļi pakāpeniski kļūst rudenīgi, būvdarbu sezona uz valsts autoceļiem turpinās un vairāk nekā 80 ceļu posmos joprojām norit būvdarbi, informē “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LVC aicina autobraucējus remontdarbu zonās nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu un sekot līdzi ceļazīmēm, bet mainīgajos laika apstākļos autobraucēji aicināti būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci, apdzīšanas manevru veikt tikai tad, ja ir pārliecība par drošību, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem ir uz Vidzemes šosejas virs Līgatnes caurtekas Augšlīgatnē, posmā no Raunas līdz Launkalnei, posmā no Launkalnes līdz Smiltenes-Gulbenes krustojumam, kā arī posmā no Jaunlaicenes krustojuma līdz Igaunijas robežai.

Uz Daugavpils šosejas ierobežojumi ir posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, kur noteikts ātruma ierobežojums un pārmaiņus tiek slēgta viena no divām joslām uz katras no brauktuvēm, posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem, posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem, kā arī posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem pie Daugavpils, kur ir divi reversīvas satiksmes posmi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Jelgavas šosejas posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme joprojām tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā. Šajā ceļa būvdarbu posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.

Uz galvenā autoceļa Jēkabpils-Ludza posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi un jāierēķina papildus 50 minūtes ceļā.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem ir uz autoceļa Pūri- Auce- Grīvaiši, kur posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele-Krimūnas-Zaļenieki ir divi pagaidu luksoforu posmi un divos citos satiksmi regulē priekšrocības zīmes. Tur ceļā jāpavada 40 minūtes. Savukārt posmā no Auces līdz Grīvaišiem ir līdz diviem luksoforu posmiem un ceļā jāpavada stundu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.