Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Alūksnes un Malienas Ziņas” abonenti saņem laimestus

Ir noslēgusies Alūksnes un Apes novadu laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” loterija “Abonē un laimē” (loterijas atļaujas numurs 6510) un pirmie veiksminieki vai viņu deleģēti ģimenes locekļi jau viesojušies redakcijā, lai saņemtu balvas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ĢIMENES TRADĪCIJA. Ceram, ka alūksnietei Agrai Avanai pēc abonēto “Alūksnes un Malienas Ziņu” izlasīšanas būs daudz saldāks miegs laikraksta loterijā laimētajā “Vindeles šūšanas centra” darinātajā gultas veļas komplektā. Agras kundze vietējo laikrakstu abonē, kopš sevi atminas, un abonēšana ir ģimenes tradīcija. Alūksniete laikrakstu vienmēr abonē uzreiz gadam, lai neaizmirstos un pēkšņi tā neiztrūktu, jo ikdiena bez vietējām ziņām šajā ģimenē nav iedomājama. Balvu pasniedz laikraksta reklāmas projektu vadītāja Vēsma Celma. (Teksts un foto: Sandra Apine )

Paldies, ka esiet mūsu uzticīgi lasītāji un abonenti, liela daļa no jums – jau ilgus gadus. Iepriecinot jūs ar loteriju, arī mēs, redakcijas kolektīvs, esam pāršķīruši jauna gada lappusi, un ar prieku secinām – jūs, abonenti, esiet palikuši mums uzticīgi, jo, salīdzinot ar laika periodu pirms gada, uz šā gada janvāri mūsu abonentu skaits ir teju tāds pats kā pērn. Un tā mums ir ļoti liela vērtība, ko sargāsim! Lai gan arī mums, izdevējiem, sarežģīts bija pagājušais gads pēkšņās pandēmijas dēļ, kas joprojām diemžēl nav beigusies. Gaidām arī pārējos veiksminiekus pēc laimestiem redakcijā, Rūpniecības ielā 7a, Alūksnē katru darba dienu no pulksten 8.30 līdz 17.00. Uz tikšanos laikraksta lappusēs!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.