Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz publisko apspriešanos Pilssalas estrādē Alūksnē

Šovakar pulksten 18. 00 Pilssalas estrādē Alūksnē notiks Alūksnes novada teritorijas plānojuma 2015.-2027.gadam grozījumu publiskā apspriešana, “Alūksniešiem.lv” vēsta novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka uzsver, ka pašvaldība aicina iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties dokumenta apspriešanā, iesniedzot savus priekšlikumus par teritorijas plānojuma grozījumu pirmajā redakcijā ietvertajiem jautājumiem.

Priekšlikumus var iesniegt arī rakstiski līdz 8.septembrim Alūksnes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 11, Alūksnē vai elektroniski, nosūtot uz e-pastu “dome@aluksne.lv”.

Iesniedzot priekšlikumus, fiziskajām personām jānorāda savs vārds, uzvārds, adrese un kontakttālrunis, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese un kontakttālrunis, sacīja Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar izstrādāto dokumentu izdrukas formātā var iepazīties Alūksnes novada pašvaldībā, Dārza ielā 11, 1. stāvā. Elektroniskā formātā tas pieejams pašvaldības interneta vietnē “www.aluksne.lv” sadaļā “Sabiedrība/Sabiedrības līdzdalība/Aktuālās apspriešanas” un “geolatvija.lv”.

Ierodoties uz sanāksmi, būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina pilnu vakcināciju vai izslimošanu, vai negatīvs tests, kas nav vecāks par 48 stundām, informē E. Aploka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.