Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikties gada balvai zivsaimniecībā “Lielais loms 2021”

Zemkopības ministrija (ZM) aicina zivsaimniecības nozares uzņēmumus un to pārstāvjus pieteikties gada balvai zivsaimniecībā “Lielais loms 2021”, “Alūksniešiem.lv” uzzināja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
lielaisloms.lv

Pretendenti gada balvai “Lielais loms 2021” tiks vērtēti nominācijās “Gada uzņēmums jūras zvejniecībā”, “Gada uzņēmums jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejniecībā”, “Gada uzņēmums akvakultūrā”, “Gada uzņēmums zivju apstrādē”, “Jauns un daudzsološs nozarē” un “Ieguldījums zivsaimniecības un ūdeņu apsaimniekošanas popularizēšanā”.

Pieteikties dalībai konkursā var līdz 14.maijam Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC) vai Lauku atbalsta dienestā (LAD).

Gada balvas pretendentu vērtēšana notiks attālināti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad tiks pasniegta arī balva nominācijā “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, kas tiek piešķirta personai par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt ar zivsaimniecības nozari saistītās nevalstiskās organizācijas, zinātniskās institūcijas un pašvaldības.

Pretendentus pieteikt nominācijā “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā” var līdz 14.maijam ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā.

Laureātu apbalvošana notiks 2021.gada nogalē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (NA) pauda, ka ik gadu “Lielajā lomā” notiek atskats uz zivsaimnieku paveikto, tostarp šogad konkurss uzskatāmi izcels labos piemērus, kad zivsaimnieki neatlaidīgi turpināja strādāt arī pandēmijas krīzes apstākļos. “Ir svarīgi ne vien būt lepniem par savu ieguldīto darbu un paveikto šajā grūtajā laikā, bet arī darīt zināmus savus sasniegumus – Latvijai ir ar ko lepoties,” atzīmēja ministrs.

Konkursa “Lielais loms” mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Šogad konkurss “Lielais loms” notiks septīto reizi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.