Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikt kopā skatīšanās vietas Sarunu festivālam LAMPA

Foto: Publicitātes

20. un 21. augustā uz aizraujošām sarunām par sabiedrībai būtisko aicinās septītais Sarunu festivāls LAMPA. Ja epidemioloģiskā situācija būs labvēlīga, lai tiktos klātienē, festivāls norisināsies jaunās sarunu vietās Cēsu pilsētvidē, savukārt jebkuros apstākļos to varēs skatīties festivāla mājaslapā un citās platformās. Festivāla rīkotāji aicina līdz 25. jūnijam pieteikt LAMPAS kopā skatīšanās vietas Latvijā un ārpus tās, lai sniegtu cilvēkiem iespēju kopā skatīties un apspriest festivāla pasākumus, ievērojot valstī tobrīd aktuālos drošības nosacījumus, vēsta Sarunu festivāla LAMPA British Council pārstāve Latvijā Kristīne Leontjeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopā skatīšanās vietas pieteikšana ir iespēja kļūt par spuldzīti LAMPAS norises kartē un sarunu kultūras vēstnesi savā kopienā. Tā var būt jebkura publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta, kur ir svarīgas LAMPAS vērtības. Kopā skatīšanās vietas ar festivāla atbalstu organizē to “saimnieki” – iestādes darbinieki, kultūrvietas īpašnieki, draugu grupa vai mājas iedzīvotāji – jebkurš, kurš ir gatavs uzņemt pie sevis kādu daļu LAMPAS “gaismas” – sarunas par svarīgo un aktuālo un cilvēkus, kuri vēlas tajās piedalīties.

Mums ir prieks, ka pagājušajā gadā aizsāktā kopā skatīšanās vietu tradīcija turpina attīstīties, arī šogad piedāvājot iespējas tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar būt Cēsis, attālināti piedalīties saturīgās sarunās un justies vienotiem ar festivāla norisēm. LAMPAS kopā skatīšanās vietas ir labs impulss esošo vietējo kopienu stiprināšanai un arī jaunu veidošanai, un mēs ceram, ka vietējo iedzīvotāju vēlme un interese par iespējām veidot pasākumus, iekļaujot visus tās locekļus, turpināsies arī pēc festivāla,” uzsver Zane Matesoviča, British Council pārstāvniecības Latvijā vadītāja.

Kopā skatīšanās vietu saimnieki aicināti pieteikties līdz 25. jūnijam pie koordinatores Kristīnes Ļeontjevas, rakstot uz kopaskatisanas@festivalslampa.lv un norādot pārstāvēto organizāciju vai vietu. Iedegt LAMPU savā apkaimē – izveidot kopā skatīšanās vietu var ikviens. Līdz ar vēlēšanos būt daļai no sabiedrībā populārā Sarunu festivāla LAMPA jābūt gatavam kopā skatīšanās vietu atvērt un padarīt brīvi pieejamu visiem, kuri vēlas piedalīties un iesaistīties sarunās. Tāpat vietu saimniekiem pašiem ir jāgādā par tehnisko nodrošinājumu – datoru, ekrāna skaņas iekārtām un interneta pieslēgumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai kopā skatīšanās izdotos un sagādātu prieku visiem tās dalībniekiem, pirms festivāla norises Sarunu festivāla LAMPA un British Council pārstāvniecības Latvijā pārstāvji aicinās kopā skatīšanās vietu organizatorus piedalīties tiešsaistes mācībās. Tajās varēs iegūt praktisku informāciju par iekļaujošu pasākumu rīkošanu un komunikāciju, kas noderēs, rīkojot ne tikai šo, bet arī citus pasākumus. LAMPAS komunikācijas eksperti iepazīstinās ar praktiskiem ieteikumiem, kā piesaistīt auditoriju, bet British Council komanda dalīsies zināšanās par to, kā izprast savas kopienas vajadzības un veidot pasākumus, iekļaujot visus tās locekļus.

LAMPAS kopā skatīšanās vietas tiek veidotas sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. Finansiālu atbalstu sniedz arī Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.