Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

5 iedvesmojošas mobilās lietotnes, lai īsinātu drēgnos rudens vakarus

Dzestrie augusta rīti nepārprotami liek saprast, ka aiz loga lēnām piezogas rudens. Ir skumji atvadīties no vasaras, taču atgādināsim sev, ka mums ir dota lieliska iespēja pilnībā izbaudīt visus četrus gadalaikus, katrā no tiem atradot savu prieku un skaistumu. Produktīvi izmantojot rudenīgo laiku izklaidei un sevis pilnveidošanai, tehnoloģiju eksperti aicinā talkā ņemt ērtas un mūsdienīgas iespējas, ko sniedz plašs mobilo lietotņu piedāvājums. Huawei eksperti atlasījuši 5 mobilās lietotnes lietderīgai un interesantai brīva laika pavadīšanai šoruden.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rūpes par sevi – jebkurā gadalaikā

Esam pavadījuši gana ilgu laiku vasaras saulē, tāpēc tagad ir īstais brīdis atsākt treniņus un pievērsties veselīgam uzturam. Roma netika uzcelta vienā dienā, tāpēc arī pēc našķu un laiskas atpūtas piepildītām brīvdienām būs nepieciešams nedaudz vairāk laika, lai atgrieztu motivāciju parūpēties par sevi un savu figūru. Lietotne FizzUp ir viena no visbiežāk lejuplādētajām bezmaksas fitnesa lietotnēm, kas piedāvā īsus un efektīvus treniņus vairāk nekā 100 dažādās treniņu programmās. Turklāt lietotājs var izvēlēties vingrinājumus konkrētai ķermeņa zonai un sākt gatavot veselīgas brokastis, pusdienas un vakariņas, pateicoties lietotnē pieejamajām receptēm un video.

Saulei parādoties aiz loga arvien retāk, jārūpējas ne vien par savu fizisko, bet arī garīgo veselību un labsajūtu. Pozitīvas domas ir labas pašsajūtas atslēga, un viedtālrunis ir gatavs palīdzēt atrast visas šīs labās emocijas. Yoga poses for beginners lietotne piedāvā trīs dažādu sarežģītības pakāpju jogas treniņus mūzikas pavadībā, lai rudens vakaros varētu atgūt līdzsvaru un rast mieru gan ķermenim, gan prātam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Nodrošinot lietotājiem arvien plašākas brīvā laika pavadīšanas iespējas, šobrīd Huawei lietotņu veikals AppGallery piedāvā jau vairāk nekā 80 000 dažādu lietotņu. Lai pavadītu rudens vakarus lietderīgi, lietotājiem vērts ieskatīties kategorijās Sports&Health, kā arī Entertainment, jo tur atrodamie rīki palīdzēs atgūt līdzsvaru un rast prieku arī lietainajos rudens vakaros,” stāsta Gunta Kursiša, Huawei Mobile Services Biznesa attīstības vadītāja Latvijā.

Apbruņojies ar labu lasāmvielu un krūzi tējas

Rudens mēnešos viss, kas mums patieši nepieciešams, ir ieritināties uz dīvāna zem siltas segas un iegrimt kādas interesantas grāmatas lappusēs. Arī viedtālrunis var pārvērsties par Tavu personīgo grāmatu plauktu, jo tā iespējas ir neierobežotas. Lietotne Free Books & Audiobooks piedāvā vairākus tūkstošus bezmaksas e-grāmatu jebkurai gaumei. Savukārt tiem, kas plāno doties pie dabas, lai baudītu zelta rudeni, noderēs lietotnē pieejamās audiogrāmatas, kuras iespējams klausīties gan mašīnā, gan austiņās. Savukārt, ja vēlamā grāmata pieejama kādā vēl neapgūtā svešvalodā, tālrunis palīdzēs tikt galā arī ar šo šķērsli – Memrise valodu apgūšanas lietotne sniedz lietotājiem iespēju iemācīties 22 dažādas valodas interaktīvā un jautrā veidā, piemēram, caur izglītojošām spēlēm vai ar videoklipu palīdzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā stāsta Huawei eksperte, rudens noskaņu iespējams labi nodot ne vien caur aizraujošu romānu, bet arī mūzikas skaņām. “AppGallery būs labs sabiedrotais, lai ne tikai gūtu lasītprieku, bet izveidotu savu personīgo rudens skaņu celiņu. Lietotnē Deezer ikviens varēs atrast savas iemīļotākās dziesmas un māksliniekus, turklāt tajā iestrādātās viedās tehnoloģijas palīdzēs atklāt jaunu mūziku tieši jūsu gaumei,” piebilst G. Kursiša.

Lai vieglāk orientētos plašajā lietotņu piedāvājumā, lietotāji var izmantot Petal Search meklētājprogrammu, ar ko aprīkoti arī visi jaunie P40 sērijas viedtālruņi. Kā stāsta Huawei eksperte Gunta Kursiša, atliek ievadīt attiecīgās lietotnes atslēgvārdu vai nosaukumu, un pāris sekunžu laikā meklētājprogramma piedāvās visatbilstošāku lejupielādes avotu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.