Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ziņo par piemēsloto laivu novietņu teritoriju

Redakcijā telefoniski saņēmusi lasītājas jautājumu par to, kam būtu jāsakopj laivu novietņu teritorija. Šoreiz stāsts ir par laivu novietnēm, kas atrodas aiz Alūksnes Kultūras centra un bijušās VEF teritorijas. To nesakoptā apkārtne rada krasu kontrastu ar līdzās esošo sakopto teritoriju, par ko klātienē pārliecinājās arī “Alūksnes un Malienas Ziņas.”

“Alūksnes ezers pieder visiem iedzīvotājiem un par to ir jārūpējas. Nesen gāju gar ezera krastu pie laivu novietnēm blakus Alūksnes Kultūras centram - tur ir pilns ar atkritumiem! Tur, kur laivu novietne “Banga 2”, pašlaik paveras ļoti nepievilcīgs skats - tur peld pat spainis, katls, dažādi sadzīves atkritumi... Tieši pretim Kultūras centra laivu novietnēm ir kārtība, bet, paejot tālāk, paveras šausmu skats un liela nekārtība. Kāpēc tā? Kurš par to ir atbildīgs? Arī citi iedzīvotāji novērojuši, ka pie “Banga 2” regulāri ir nesakopta teritorija.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.