Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zemnieka cīņa par taisnību

Jūlija izskaņā Latvijā plašu rezonansi izraisīja Alūksnes novada Kalncempju pagasta iedzīvotājs Antons Rakstiņš, kuru neapmierināja elektrolīnijas būvnieku darbs viņa zemes īpašumā. Zemnieks uzdrošinājās rīkoties visai radikāli – iezāģējot trijos elektrības stabos ar motorzāģi.
Darbus objektā strīda izcelšanās brīdī veica apakšuzņēmējs SIA "Amatas energoceltnieks", taču projekta pasūtītājs ir AS “Sadales tīkls”. Kaut arī darbi veikti atbilstoši saskaņotajam projektam, zemes saimnieks joprojām iestājas par to, ka stabi patvaļīgi uzstādīti viņa īpašumā. Ir pagājis vairāk nekā mēnesis, un 7. septembrī pārstāvji no AS “Sadales tīkls” ieradās pie A. Rakstiņa, lai mēģinātu rast vidusceļu konflikta situācijā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.