Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Visapkārt – tik daudz labā

Dainīte. Tā Dainu Ozoliņu - kādreizējo bērnudārza audzinātāju “Tornītī” un “Pienenītē” viņas sirsnības un labestības dēļ mīļi dēvē bijušie audzēkņi. Dainīte viņa ir arī visiem tiem, kuri apmeklējuši Svētdienas skolas nodarbības Alūksnes evaņģēliski luteriskajā draudzē un ikvienam, kurš pazīst Dainu.
Vasaras izskaņā D. Ozoliņa saņēma Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas augstāko apbalvojumu “Uzticības vairogs” par ilggadēju un uzticīgu kalpošanu Baznīcai un Alūksnes evaņģēliski luteriskajai draudzei. “Dieva sargājošo roku esmu jutusi jau no mazām dienām. Abos vaigos man ir rētas. Maziņa ieskrēju dzeloņdrātīs, bet Dievs mani pasargāja. No mammas stāstītā zinu, ka man bijusi ļoti ticīga vecmāmiņa. Pati gan viņu neatceros. Kad mammīte apprecējās, viņa pārcēlās uz Zemgali. Kara laikā pārnācām uz Mārkalni, kur dzīvoja mammītes vecāki. Padomju laikos baznīcu apmeklēt nevarēja, bet nemanot tiku ievirzīta ticībā,” saka Daina. Nokristīta jau bērnībā, bet iesvētīta daudz vēlāk 1991. gada 7. aprīlī, Baltajā svētdienā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.