Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vāc parakstus un piketēs – iebilst skolu reformai

Sasteigta, neskaidra un bez pārliecības, ka bērni saņems labāku izglītību, tā par gaidāmo skolu tīkla reformu saka gan vecāki, gan pedagogi. Skaidrības nav arī daļai deputātu, tomēr lēmumprojektu piektdien Alūksnes novada pašvaldības domes Sociālās, izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē tik un tā virzīja lemšanai domes sēdē. Sēde notiks ceturtdien. Tās laikā pie domes ēkās notiks pikets.

Darba grupas, kura darbu sāka oktobrī, ziņojumu domes deputātiem prezentēja pārgājušās nedēļas otrdienā, sabiedrībai publicēja trešdien, bet jau piektdien par to lēma komitejā. Komitejas sēde ilga vairākas stundas, komentāru un jautājumu bija daudz, tomēr ne uz visiem varēja sadzirdēt atbildes. Lēmumprojektu komitejas sēdē atbalstīja četri deputāti - priekšsēdētāja vietniece Līga Langrate, Modris Račiks, Maruta Kauliņa, Ilze Līviņa, neatbalstīja Arturs Dukulis, Aivars Fomins, Artūrs Grīnbergs. Balsojumā nepiedalījās Verners Kalējs, lai gan komitejas sēdē viņš bija. V. Kalējs skaidroja, ka šis ir jautājums, kurā nevar būt “par” vai “pret”, jo ir daudz neskaidrā. L. Langrate ir arī pašvaldības izveidotās darba grupas vadītāja, I. Līviņa - tās locekle.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.