Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Tūrisma sezonā plānots akcentēt Veclaicenes dabu un malēniešu čaklumu

Katra vasara nāk ar saviem jaunumiem, par kuriem vēstām to parādīšanās kārtībā, taču Alūksnes Tūrisma informācijas centrs šogad īpaši vēlas izcelt aizsargājamo ainavu apvidu “Veclaicene”, jo salīdzinoši nesen apvidus ir saņēmis apbalvojumu kā labjūtes galamērķis, tādēļ to kā galamērķi plānots arvien vairāk akcentēt un izcelt. Šogad to darīs ar diviem vērienīgākiem pasākumiem, par ko vēsta Alūksnes Tūrisma informācijas centra vadītāja IvetaVeļķere un vietniece Dace Bumbiere - Augule, ieskicējot arī šo sarežģīto laiku vietējā tūrismā.

Pašlaik, valsts noteikto ierobežojumu laikā, Tūrisma informācijas centra darbiniekiem nākas arvien vairāk komunicēt par to, “ko var darīt tad, kad neko nedrīkst darīt.” “Secinājums ir – var darīt ļoti daudz, tikai jākļūst arvien radošākiem un atvērtākiem, un vairāk jāpiestrādā, lai tūrisma piedāvājums būtu tāds, kādu to esam iecerējuši,” saka D. Bumbiere - Augule.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.