Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Top vieta mieram un atjaunotnei

Divus kilometrus aiz Gaujienas, braucot Zvārtavas virzienā, ceļa kreisajā pusē meža ielokā ir vieta, par kuru var teikt - tur acumirklī aizmirstas visas rūpes, pārņem miers un labestība. Tā ir Gaujienas Mācītājmāja - unikāla 260 gadus sena baroka laika arhitektūras ēka ar iedvesmojošu un klusu dabu ap to.
Mācītājmājā Gaujienas evanģēliski luteriskā draudze aktīvi saimnieko vien kopš 2014. gada. Iepriekš tā vairāk izmantoja īpašumā esošo ēku “Baznīckalns” Gaujienas centrā, kur kādreiz atrādās mūzikas un mākslas skola, bet šobrīd - pasts. Mācītājmāja bija vien kā vieta atpūtai, ne ikdienas dzīvošanai mācītājam, tādēļ tai gadu gaitā nav pievērsta uzmanība, veikti uzlabojumi un ieguldījumi. Tagad draudzes satikšanās vietas ir tieši mācītājmāja ainaviski skaistajā vietā. Divas reizes mēnesī mācītājmājā notiek dievkalpojumi, kuros kalpo mācītājs Vilnis Sliņķis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.