Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Tikai darot var iepazīt darbu

Vija Zaķe nu jau otro gadu ir Annas pagasta pārvaldes vadītāja. Lai gan viņa dzīvo Jaunannas pagastā, anneniešiem nav sveša, jo ilgu laiku bija Jaunannas, Annas un Kalncempju pagasta pārvaldē teritorijas attīstības speciāliste. Kas bija noteicošais, ka V. Zaķe izlēma kļūt par Annas pagasta pārvaldes vadītāju, jautāju viņai pašai.

- 2019. gada nogalē, saņemot šādu piedāvājumu, nolēmu pamēģināt, jo domāju, ka atteikties var paspēt vienmēr. Strādājot par teritorijas attīstības speciālisti, mazliet jau biju iepazinusi šo darbu, aizstājot vadītāju Vēsmu Čugunovu atvaļinājumu laikā. Daudzas lietas jau pārzināju, taču sākumā viegli nebija. Tieši pirms šī piedāvājuma saņemšanas izlasīju Ričarda Brensona atziņu: “Ja kāds tev piedāvā iespēju, bet tu neesi pārliecināts, vai vari to izdarīt, saki JĀ, un vēlāk iemācīsies – KĀ.”, kas mani iedvesmoja. Tagad, kad šajā darbā ir pagājis gads, pilnībā varu viņam piekrist. Tikai darot var iepazīt darbu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.