Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Svētki ar kārtīgu salduma devu

Saimniecei patīk, ka kūkas pasūtītājs padalās ar saviem iespaidiem par krāšņo cepumu. “Parasti saņemu labas atsauksmes – garšo. Citi gan teic, ka ir par treknu, vienā reizē daudz apēst nevar. Tad pasūta “Pavlovas”, kas nav tik treknas un apēst var pa gabaliņam. Tomēr man patīk, ka krēma ir daudz, tā, lai paliek atmiņā, ka bijuši svētki ar kārtīgu salduma devu, tā, lai “nāk pa ausīm laukā”,” domā Taņa.
Saimniece savas ceptās kūkas, kā saka pati, varētu ēst kaut vai piecas reizes dienā, tikai viņa veselības problēmu dēļ tik daudz lietot tās nedrīkst. Lai gan vīrs Ainārs sievas hobiju ne visai atzīst, arī viņš reizumis ar kūkām našķējas pie labas kafijas tases. Brīvdienās, kad ciemos atbrauc meitas Dana un Marika, mammai ir iespēja ar savām veiksmēm un neveiksmēm vaļaspriekā dalīties. “Daudz ko esmu izmēģinājusi, bet ideju netrūkst. Tuvojas vasara, kad ziedēs peonijas. Arī tās man jāmēģina “dabūt” uz kūkas...” savus nākotnes plānus atklāj Taņa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.