Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sociālajā jomā gaidāmi vairāki izaicinājumi

Turpinot Alūksnes novada Attīstības programmas izstrādi 2021. - 2017. gadam, “Zoom” platformā aizvadīta arī sociālās palīdzības un veselības aprūpes jautājumu darba grupas sanāksme, kurā piedalījās pašvaldības, sociālo lietu pārvaldes, veselības aprūpes nozares darbinieki, nevalstisko organizāciju pārstāvji, iedzīvotāji.
Ieskatu par paveikto sociālajā jomā aizvadītajos desmit gados sniedza bijusī Alūksnes novada pašvaldības Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite, pievēršoties darāmajiem darbiem un izaicinājumiem, kas sagaida nākamajos septiņos gados. Viņa uzsvēra, ka novada attīstības stratēģijā izvirzītie mērķi sasaucas ar Nacionālajā attīstības plānā izvirzītajām prioritātēm. Saskaņā ar Nacionālās attīstības plānu, lielais virsmērķis ir stipras ģimenes, veseli, aktīvi cilvēki, kvalitatīva dzīves vide, droša, atvērta un vienota sabiedrība.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.