Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Saglabāt pavasara sajūtu dziesmā

Rīt, 21. maijā pulksten 18.00 Kolberģa tautas namā izskanēs jauktā kora “Ezerlāse” 10 gadu jubilejas koncerts “Ezerlāses stāsts”. Stāsts par laiku, kas visiem kora dalībniekiem bijis skanīgs, rosīgs, notikumiem un arī pārbaudījumiem bagāts.

“Tas būs koncerts savējiem, mūsu tuvākajiem, kuri mūs atbalsta, atļauj dziedātājiem vakaros nebūt mājās un braukt uz mēģinājumiem. Dziedāsim atvieglotu repertuāru, ņemot vērā, ka divus gadus bija pandēmija. Izvēlējāmies sirdij tuvas dziesmas 10 gadu griezumā, kas labi skan un nav ļoti sarežģītas. Iepriekšējā sezonā ilgu laiku nevarējām dziedāt. Šo sezonu sākām oktobrī, mēnesi bija pārtraukums, bet, kad jau atļāva uz mēģinājumiem nākt līdz 20 vakcinētajiem, šoziem neizlaidām nevienu mēģinājumu,” saka kora diriģente Ingrīda Pilskalne un pateicas dziedātājiem par apzinīgumu, jo koris šo laiku ir izturējis.
Kopš atcelti ierobežojumi, uz mēģinājumiem, gaidot “Ezerlāses” 10 gadu jubileju, kora dalībnieki ierodas kuplā skaitā, tajā šobrīd ir vairāk kā 30 dziedātāju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.