Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Prasa sakārtot stratēģiski svarīgu autoceļu

Ziemera pagasta iedzīvotāji un uzņēmēji jūlijā rosināja tikšanos ar Alūksnes novada pašvaldības un VSIA “Latvijas valsts ceļi” Alūksnes nodaļas vadību, lai atklāti runātu par aptuveni 20 kilometrus garā autoceļa Alūksne - Ziemeri - Veclaicene slikto stāvokli.
Šis autoceļš ir stratēģiski svarīgs Alūksnes novada attīstībai, vitāli nepieciešams tā malā esošo uzņēmumu un zemnieku saimniecību ekonomiskajai izaugsmei, saražotās produkcijas pārvietošanai, pa to ikdienā pārvietojas Ziemera pagasta iedzīvotāji un iebraucēji. Lai to pēc iespējas drīzāk sakārtotu, sanāksmes dalībnieki nolēma vērsties ar kopīgi parakstītu iesniegumu Satiksmes ministrijā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.