Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Plāno sakārtot Miera ielu un kapu piebraucamo teritoriju

Februāra domes sēdē Alūksnes novada domes deputāti nolēma atbalstīt projekta “Miera ielas pārbūve Alūksnē, Alūksnes novadā” īstenošanas pieteikuma iesniegšanu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Projekts paredz Miera, Melnuma, Tempļakalna ielu un laukuma pie Alūksnes Lielajiem kapiem vērienīgu pārbūvi teju divu gadu garumā.

Projekta atbalsta gadījumā realizācija paredzēta divos būvprojektos. Pirmais no tiem būs Miera ielas pārbūve posmā no Pils ielas līdz krustojumam ar Melnuma ielu un Melnuma ielas pārbūve Alūksnē. Bet otrais paredz Miera ielas pārbūvi posmā no krustojuma ar Melnuma ielu līdz Miera un Tempļakalna ielas funkcionālajam savienojumam un funkcionālā savienojuma uzlabošana.
“Mērķis ir uzlabot piekļuvi ar uzņēmējdarbību saistītām potenciālajām teritorijām un radīt drošu un ilgtspējīgu transporta satiksmi Alūksnes pilsētā,” norāda Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja, projekta vadītāja Inese Zīmele - Jauniņa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

  1. Jūs labāk pastāstiet iedzīvotājiem, kad sakārtos Helēna ielu visā tās garumā? Šī iela iet cauri visai pilsētai un vismaz trešdaļa vai pat puse tās ir faktiski uz sabrukšanas robežas. Kārtējo reizi rūpes par kūrortrajoniem un tūrisma infrastruktūru nevis Alūksnes iedzīvotājiem. Man ir kauns par tiem, kas pašvaldībā pieņem šādus lēmumus un neredz neko tālāk par augstas gatavības projektiem un naudu. Pilsēta un pašvaldība iedzīvotājiem sāk palikt vienkārši pretīga, jo par iedzīvotājiem rūpes faktiski nav. Nē nu jā, būs vēl skaistāk nomirt Alūksnē, aizvedīs uz kapsētu pa miljonu ceļu. Un kad reiz sāksies iesākto projektu novešana līdz galam, nevis tikai jaunu projektu grābšana un līdzmaksājuma meklēšana??? Pašvaldības funkcijas primāri ir rūpes par iedzīvotājiem, nevis saviem makiem.

    35
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.