Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Peldbaseina būvniecībai nolūkota degradētā VEF teritorija

Alūksnes novada pašvaldības Attīstības komitejas sēdē pieņemts lēmums atbalstīt ieceri degradēto bijušā VEF 14. ceha teritoriju Parka ielā Alūksnes ezera krastā izvēlēties kā potenciālo vietu peldbaseina jeb kā savulaik šis projekts tika dēvēts – veselības veicināšanas pakalpojumu centra – izbūvei. Deputāti vienojušies, ka pašvaldības pārstāvis vērsīsies pie nekustamā īpašuma tagadējā īpašnieka, lai uzzinātu tā iespējamās atsavināšanas cenu, saprastu, vai pašvaldība spēs to iegādāties un šajā vietā virzīt iecerēto projektu tālāk. Vieta tiek uzskatīta kā piemērotākā šim nolūkam – Alūksnes ezera krastā, pilsētas vēsturiskajā centrā, kur tiktu sakopta un jaunā veidolā atdzimtu degradēta teritorija.
Līdz ceturtdienas finanšu komitejas sēdei īpašnieks jau bija nosaucis iespējamo objekta cenu, kas ir 550 000 eiro.
Jau kopš 2014. gada Alūksnes novada pašvaldībā lolota ideja par veselības veicināšanas pakalpojumu centra izbūvi pilsētā. “Pagājuši astoņi gadi, kopš sākām plānot tā celtniecību. Ja ceļā nebūtu gadījušies dažādi nelabvēļi, jau ar 2022. gada 25. septembri alūksnieši būtu sākuši peldēties savā peldbaseinā. Sapņi ir izsapņoti, un mēs saprotam, ka valstī tuvākā nākotnē šādam projektam nauda nav paredzēta. Taču nav labi cilvēkam visu mūžu tikai sapņot, ir jārīkojas. Jārealizē ideja par peldbaseinu, jo laiks iet uz priekšu,” Attīstības komitejas sēdē teica tās vadītājs, domes priekšsēdētāja vietnieks Druvis Tomsons un aicināja Attīstības nodaļas vadītāju Inesi Zīmeli - Jauniņu pastāstīt par iespēju realizēt prioritāro ideju uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.