Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pēc četriem gadiem skolā – uz pārdomu sliekšņa

Ziemeru pamatskolas skolotājai Montai Jansonei šopavasar priecīgs un nozīmīgs notikums. Absolvēta Latvijas Universitātes (LU) Alūksnes filiāle, iegūts profesionālā bakalaura grāds pedagogu izglītībā, pirmsskolas un sākumskolas skolotāja kvalifikācija un saņemts LU rektora Atzinības raksts par bakalaura darbu izglītības zinātnēs “Skolēnu caurviju kompetenču veidošanās matemātikā 1. klasē”.

Jaunā skolotāja atzīst - sākumā šķitis, ka studijas ilgs mūžīgi, taču četrarpus gadi, mācoties nepilna laika klātienē, paskrējuši nemanot. Studēt pedagoģiju rosinājusi mamma, Monta jau audzinājusi savu dēliņu un apsvērusi, ka šīs zināšanas varētu noderēt arī personīgi. Sākusi studēt klātienē, bet pēdējos divarpus gadus mācību process augstskolā aizritējis attālināti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.