Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Palielinājies aizņēmumu apjoms

Alūksnes novada pašvaldība apstiprinājusi 2021. gada pārskatu. Tas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ienākumu un izdevumu ziņā būtiski neatšķiras.

Alūksnes novada domes aprīļa sēdē deputāti noklausījās Centrālās administrācijas grāmatvedības vadītājas, galvenās grāmatvedes Valentīnas Fedotovas ziņojumu par 2021. gada pārskatu. “Gada pārskats sagatavots saskaņā ar uzkrāšanas, naudas plūsmas, darbības turpināšanas un grāmatvedības uzskaites principiem, kurus klasificē atbilstoši normatīvajiem aktiem budžeta iestāžu grāmatvedības un budžeta klasifikācijas jomā,” norādīja V. Fedotova. Papildus finanšu pārskatam, vadības ziņojumam, budžeta izpildes pārskatam, tas sastāv arī no “Covid-19” pandēmijas ietekmes skaidrojuma.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.