Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Liepnā izmitinās patvēruma meklētājus. Ko par to domā iedzīvotāji un kāda bija diskusija domes sēdē?

Vai Liepna ir piemērota vieta patvēruma meklētāju izmitināšanai? Kamēr iedzīvotājiem domas par to dalās, Alūksnes novada domes deputāti otrdien ārkārtas sēdē lēma nodot Liepnas internātpamatskolas ēku bezatlīdzības lietošanā Nodrošinājuma valsts aģentūrai patvēruma meklētāju izmitināšanas centra filiāles veidošanai.

Liepna būs otrā vieta Latvijā, kur izmitinās patvēruma meklētājus. Kopš 1999. gada patvēruma meklētāju centrs ir Ropažu pagasta “Muceniekos” un tā galvenais uzdevums ir nodrošināt patvēruma meklētājus ar mājokli laikā, kamēr viņu lietas tiek izskatītas un pieņemts lēmums patvēruma lietā par starptautiskā aizsardzības statusa piešķiršanu. Filiāles darbību administrēs Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP). Filiāli Liepnā izmantos gadījumā, kad tiks pārsniegta izmitināšanas kapacitāte “Muceniekos”, kur šobrīd atrodas 180 cilvēki.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Apsveicam. Ar domes bezatbildīgo lēmumu Alūksnei ir lielas iespējas no sakoptas un drošas pilsētas nākotnes Latvijā, Kariņa vārdiem izsakoties, pārvērsties par mazo Kabulu ar milzu problēmām kultūrvidē, tīrībā, kriminogēnu vidi ne tikai vakara, bet arī dienas stundās. Ir vērts iekatīties informācijā par gadījumiem un negadījumiem Itālijas tūrisma pilsētu Vinčencas, Parmas, Aostas u.c. parkos, painteresēties par sadzīvi Vācijas Ķelnes apkārtnes un ziemeļu piejūras mazpilsētās. Ceram, ka dome ir padomājusi par štata vietu adekvātu palielināšanu uzkopēju rindās un pašvaldības policijā, lai nodrošinātu regulāru patrulēšanu pie skolām, Tempļa kalna un Pils parkos, Jāņkalniņā, bērzu alejā. Mūsu pilsēta un novads pamatoti arvien biežāk tiek dēvēts par Latvijas pērli un tūrisma Meku. Esam gatavi no tā atteikties Jūdas grašu dēļ? Kāpēc šāds jautājums tiek lemts bez publiskas apspriešanas?

    6
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.