Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Katram vajag savu konteineru

Laikraksts saņēmis sašutušu Apes senioru ziņu par to, ka Smiltenes novada iedzīvotājiem kopš augusta vidus obligāti jāslēdz līgumi ar atkritumu apsaimniekotāju SIA “ZAAO”. Līdz šim vientuļie seniori kooperējās un izmantoja vienu atkritumu konteineru, lai tajā ievietotu savus atkritumus, pārējo izmetot šķirojamajos konteineros pilsētā.
“Esmu vientuļā seniore, un Apē mēs esam vairāki tādi seniori, kuri dzīvo vieni. Bet ir ieradies inspektors Zigurds Safranovičs un liek parakstīt katram individuāli līgumu, norādot to, ka katram jābūt savam konteineram. Ja neparakstīs, mēneša laikā būs soda nauda. Ko mēs tagad darīsim, katrs pensionārs, ar individuāliem konteineriem? Cik tad man, vecam cilvēkam, ir to atkritumu? Vai nevar atstāt līdzšinējo kārtību? Mēs nevienam netraucējam. Vai tiešām seniori tiek uzskatīti par lielākajiem mēslotājiem,” sašutusi saka seniore laikraksta redakcijā, kura publiski vēlējās palikt anonīma.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.