Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kā strādās jaunais Smiltenes novads?

Jaunveidojamā Smiltenes novada pašvaldības administratīvās struktūras projekts neparedz Apes novada pašvaldībā strādājošo darbinieku atlaišanu un arī saņemamo pakalpojumu klāsts iedzīvotājiem līdz ar teritoriālo reformu nemainīsies ne pagastos, ne Apes pilsētā. Struktūras projekta pirmā versija ir publiski pieejama, un iedzīvotāju diskusija par to notiks jau pēc dažām dienām.

Līdz ar teritoriālo reformu Apē vairs nebūs savas domes, tā vietā būs Apes pilsētas un pagasta pārvalde, kur iedzīvotāji varēs saņemt visus līdz šim domes ēkā sniegtos pakalpojumus. Jaunajai pārvaldei būs arī jauns vadītājs.
“Darbinieki vismaz pašlaik, kamēr nebūs īpašas izvērtēšanas, visi savu darbu saglabā. Tas attiecas arī uz Apes novada domes administrācijā strādājošajiem. Darbs noritēs kā līdz šim. Izņēmums ir vēlētās amatpersonas, kurām šogad beidzas ievēlēšanas termiņš, piemēram, Bāriņtiesa drīkst strādāt līdz gada beigām. Kā būs tālāk, man nav zināms. Neērtības būs arī Gaujienas pagasta iedzīvotājiem, jo Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja vietnieks neveiks civilstāvokļa aktu reģistrāciju Gaujienas pagasta pārvaldē. Apē Dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumus varēs saņemt joprojām – nodaļas vadītājs būs Smiltenē, bet vietnieki Apē un Raunā,” skaidro Apes novada domes priekšsēdētājs Jānis Liberts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.