Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jāsaimnieko energoefektīvāk

Alūksnes novada pašvaldības organizētais seminārs par energoefektivitātes paaugstināšanu notika zīmīgā vietā - Annas kultūras namā, kas ir šobrīd novadā pēdējā siltinātā ēka. Ņemot vērā energoresursu cenu pieaugumu, visiem, tostarp pašvaldībai, arvien vairāk jādomā par energopārvaldību un saimnieciski atbildīgu rīcību. Tādēļ novadā ir ieceres arī par turpmākajiem pasākumiem energoefektivitātes paaugstināšanai.
Energoefektivitāte vairs nav tikai modes trends, bet dzīvesveids - uzlabot, mainīt paradumus un taupīt. “Viens no mērķiem ir finanšu līdzekļu ietaupījums. Protams, ir jābūt stimulam, kāpēc to darīt. Tādēļ plānojam ieviest jauninājumu, kas varētu veicināt vēlmi iesaistīties un mainīt paradumus. Ja pašvaldības iestādēs izdotos ar pārdomātām darbībām rast energoresursu patēriņa ietaupījumu, dosim iespēju ietaupītos līdzekļus izmantot citam iestādes kolektīvam nepieciešamam mērķim. Tas ir veids, kā varam stimulēt katru un visus kopā taupīt, un arī iedzīvotājiem domāt par energoresursu ekonomiju,” norādīja Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.