Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Izvešanas cena paaugstināta lielgabarīta atkritumiem

Ne visi Alūksnes novada iedzīvotāji ir ielāgojuši, ka no šā gada februāra atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Pilsētvides serviss”, kurš apkalpo klientus Alūksnes novadā, mainījis nosaukumu, pārtopot par SIA “Lautus vide”.

Par to uzņēmuma klienti informāciju saņēma savos e – pastos, kā arī norēķinu sistēmā “Bill.me”. Taču kāds alūksnietis lūdza redakcijai to skaidrot. “Ne tikai nosaukuma maiņa mani interesē, esmu ievērojis, ka strauji pieaug maksa par atkritumu izvešanu. Katru mēnesi par tiem maksāju arvien vairāk. Lūdzu, laikrakstā sniedziet atbildi, kādēļ tas ir tā,” saka kungs cienījamos gados.

Jauns nosaukums no februāra

Jau informējām, ka SIA “Pilsētvides serviss” pērn pieņēma lēmumu par uzņēmuma reorganizāciju – apvienošanu, un konkrēti, par SIA “Pilsētvides serviss” pievienošanu komercsabiedrībai SIA “Lautus vide”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Ir jāmeklē risinājums kā kontrolēt, kurš atstāj lielgabarīta atkritumus pie miskastēm tādās teritorijās, kur apkārt ir dzīvokļu rajoni (piemēram tā pati Apes iela). Ir jābeidz brutāli rēķināt uz visu apkārtējo iedzīvotāju galviņām dažu “idiotu” ļaunprātība, apzināti atstājot lielgabarīta atkritumus, zinot, ka tāpat jau sarēķinās uz visiem. Celt izvešanas maksu un turpināt to rēķināt uz pieguļošo māju iedzīvotājiem, pat tad ja iespējams šo māju iedzīvotāji nemaz nav šos atkritumus atstājuši ir stulbs un negodīgs risinājums. Principā šādā veidā tiek piespiests iedzīvotājam maksāt par pakalpojumu, kuru viņš nav saņēmis, vai arī nonāksim pie tā, ka jau būtībā sāksim būvēt sētas ar atslēgām apkārt katrai atkritumu novietošanas vietai?

    11
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.