Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ierašanās skolā kā jauns piedzīvojums

Aizvadot 1. septembri, Alūksnes novada skolās jūtama emociju eksplozija – visi priecājas atkalredzēties un kā lieliem, tā maziem sirdī mīt cerība par to, ka skolas gaitas varēs turpināties tikai un vienīgi skolā.
Apmeklējot izglītības iestādes, neviens pedagogs, vecāks vai bērns neteica: es negribēju uz skolu, jo visi apzinās – aizvadītais mācību gads bijis nervus kutinošs. Piemēram, tā kā Strautiņu pamatskolā klases lielākoties ir nodrošinātas ar planšetdatoriem, rezultātā, aizvadītajā mācību gadā šīs planšetes noderēja tiem skolēniem, kuriem mājās nebija visas nepieciešamās ierīces.
“Ar šīm ierīcēm mēs varējām nodrošināt to, ka pirmklasniekiem bija iespējams strādāt Zoom platformā. Vecāki, savukārt, palīdzēja pieslēgties, visu atsūtīt. Protams, mazam bērnam iemācīties lasīt datorā nav tas labākais veids. Ir noskaidrots, ka, mācoties no grāmatas, ir vieglāk iemācīties, nekā mācīties ekrānā. Notika arī individuālās nodarbības tiem, kuriem pavisam grūtāk veicās. Visi skolēni tika galā un ir uzsākuši skolas gaitas 2. klasē,” pieredzē dalās Strautiņu pamatskolas skolotāja Gunta Epnere.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.